2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Mirosławiec w roku 2026
Beschreibung: Usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz zagospodarowania turystycznego, nasiennictwa i selekcji, ubocznego użytkowania lasu oraz utrzymania dróg leśnych, dojazdów pożarowych, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Mirosławiec w roku 2026. Przedmiot zamówienia zostanie podzielony na trzy części („Pakiet”).
Interne Kennung: SA.270.2.5.2025.MP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung, 75251120 Waldbrandbekämpfung, 45233140 Straßenarbeiten, 45233141 Straßeninstandhaltungsarbeiten, 45233142 Straßenausbesserungsarbeiten, 45232452 Entwässerungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Mirosławiec w roku 2026 Pakiet I Leśnictwa: Mirosławiec, Orle, Łowicz.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz zagospodarowania turystycznego, nasiennictwa i selekcji, ubocznego użytkowania lasu oraz utrzymania dróg leśnych, dojazdów pożarowych, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Mirosławiec w roku 2026 w Leśnictw Mirosławiec, Orle, Łowicz.
Los: LOT-0002
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Mirosławiec w roku 2026 Pakiet II Leśnictwa: Betyń, Hanki, Kalinówka.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz zagospodarowania turystycznego, nasiennictwa i selekcji, ubocznego użytkowania lasu oraz utrzymania dróg leśnych, dojazdów pożarowych, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Mirosławiec w roku 2026 w Leśnictw Betyń, Hanki, Kalinówka.
Los: LOT-0003
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Mirosławiec w roku 2026 Pakiet III Leśnictwa: Lipie, Nieradź, Toporzyk.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz zagospodarowania turystycznego, nasiennictwa i selekcji, ubocznego użytkowania lasu oraz utrzymania dróg leśnych, dojazdów pożarowych, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Mirosławiec w roku 2026 w Leśnictw Lipie, Nieradź, Toporzyk.