See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zadanie nr 2 (LOT B) pn. „Poprawa bezpieczeństwa na wybranych skrzyżowaniach linii kolejowych z drogami na terenie: IZ Białystok, IZ Bydgoszcz, IZ Gdynia, IZ Olsztyn"
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego Zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie robót dla Zadania nr 2 (LOT B) pn. „Poprawa bezpieczeństwa na wybranych skrzyżowaniach linii kolejowych z drogami na terenie: IZ Białystok, IZ Bydgoszcz, IZ Gdynia, IZ Olsztyn” realizowanego w ramach projektu POIiŚ 5.2-9 pn. ”Poprawa bezpieczeństwa na skrzyżowaniach linii kolejowych z drogami – Etap I – część przejazdowa”. Zamówienie obejmuje zaprojektowanie i wykonanie robót na 19 przejazdach kolejowo – drogowych zlokalizowanych na terenie IZ Bydgoszcz.
Interne Kennung: 9090/IRZR2/14196/05239/21/P
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego Zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie robót dla Zadania nr 2 (LOT B) pn. „Poprawa bezpieczeństwa na wybranych skrzyżowaniach linii kolejowych z drogami na terenie: IZ Białystok, IZ Bydgoszcz, IZ Gdynia, IZ Olsztyn” realizowanego w ramach projektu POIiŚ 5.2-9 pn. ”Poprawa bezpieczeństwa na skrzyżowaniach linii kolejowych z drogami – Etap I – część przejazdowa”. Zamówienie obejmuje zaprojektowanie i wykonanie robót na 19 przejazdach kolejowo – drogowych zlokalizowanych na terenie IZ Bydgoszcz. Całość przedmiotu Zamówienia obejmuje wykonanie następujących elementów: 1) Dokumentacji projektowej, w tym: a) projektów wykonawczych oraz w razie potrzeby projektów budowlanych; projektów organizacji ruchu wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego, b) uzyskanie skutecznych zgłoszeń i/lub pozwoleń na budowę i innych niezbędnych decyzji administracyjnych, opinii, uzgodnień, dopuszczeń, warunków, decyzji i pozwoleń, c) opracowanie dokumentacji powykonawczej, w tym geodezyjnej dokumentacji powykonawczej, 2) wszystkich robót budowlanych zgodnie z zakresem zamówienia na podstawie opracowanej przez Wykonawcę i zatwierdzonej przez Zamawiającego dokumentacji, o której mowa w pkt 1, w zakresach: a) nawierzchnia drogowa, b) urządzenia sterowania ruchem kolejowym (srk), c) urządzenia i systemy telekomunikacyjne, d) urządzenia i układy elektroenergetyki do 1 kV, e) przejazdy kolejowo - drogowe. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia przedstawiony został w Programie Funkcjonalno-Użytkowym (PFU) stanowiącym Tom III SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 45234000 Bauarbeiten für Eisenbahnlinien und Seilbahnsysteme, 45234100 Bauarbeiten für Eisenbahnlinien, 45234115 Arbeiten für Eisenbahnsignalanlagen, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen, 45233140 Straßenarbeiten