2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanbesteding Inhuur tijdelijk personeel en Werving & Selectie vast personeel
Beschreibung: Perceel 1 Inhuur van tijdelijk personeel Perceel 2 Werving & Selectie van vast personeel Perceel 1 Inhuur van tijdelijk personeel Perceel 2 Weving & Selectie vast personeel
Interne Kennung: BIDN25-PER01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Gekozen is voor een openbare procedure (art. 2.26 Aanbestedingswet 2012) omdat: - De omvang van de opdracht voor de afzonderlijke dan wel gezamenlijke percelen de drempelwaarde overschrijdt; - De verwachting is dat gelet op de markt een beperkt aantal Ondernemers tot een inschrijving van de percelen 1 en/of 2 zullen overgaan waardoor er geen noodzaak bestaat om tot een beperking van het aantal deelnemers over te moeten gaan; - Het gebruik van een niet-openbare procedure eerder zal leiden tot hogere administratieve lasten voor zowel Inschrijvers als de Aanbestedende dienst.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Inhuur tijdelijk personeel
Beschreibung: Perceel 1 Inhuur tijdelijk personeel.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Werving & selectie vast personeel
Beschreibung: Perceel 2 Werving & selectie vast personeel.
Interne Kennung: 2