2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzedaż, dostawa i montaż urządzeń pralniczych tj. pralnico-wirówek i suszarek przemysłowych dla jednostek UW nadzorowanych przez BSSoc
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż, dostawa, montaż oraz uruchomienie urządzeń pralniczych tj. pralnico-wirówek i suszarek przemysłowych dla jednostek UW nadzorowanych przez Biuro Spraw Socjalnych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ zwanej dalej Specyfikacją lub „SWZ” oraz wzór umowy - projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik nr 7.
Interne Kennung: POUZ-361/133/2026/DZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39713200 Waschmaschinen und Wäschetrockner
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30144400 Automatische Zugangskontrolle
5. Los
Los: LOT-0001