627513-2026 - Wettbewerb
Polen – Werbekampagnen – Realizacja organicznych i płatnych działań promujących Fundusze Europejskie (FE) i Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności (Krajowy Plan Odbudowy lub KPO) w mediach społecznościowych oraz współpracy z twórcami internetowymi
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRealizacja organicznych i płatnych działań promujących Fundusze Europejskie (FE) i Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności (Krajowy Plan Odbudowy lub KPO) w mediach społecznościowych oraz współpracy z twórcami internetowymi
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja organicznych i płatnych działań promujących Fundusze Europejskie (FE) i Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności (Krajowy Plan Odbudowy lub KPO) w mediach społecznościowych oraz współpracy z twórcami internetowymi. 2. Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ). Z Wykonawcą, którego oferta zostanie uznana za najkorzystniejszą, zostanie zawarta umowa na warunkach, określonych w PPU. Zamawiający przewiduje możliwość wprowadzenia zmian do zawartej umowy, na podstawie art. 455 ustawy, w sposób i na warunkach szczegółowo opisanych w PPU. 3. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy. Szacunkowa wartość zamówienia uzupełniającego wynosi: 280 000 zł brutto. Zakres zamówienia uzupełniającego będzie tożsamy z przedmiotem zamówienia podstawowego i może obejmować zwiększenie intensywności działań promocyjnych, dodatkowe kampanie tematyczne lub rozszerzenie współprac z twórcami internetowymi w przypadku pojawienia się nowych potrzeb komunikacyjnych związanych z FE i KPO. 4. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia przez Wykonawcę wizji lokalnej oraz sprawdzenia przez niego dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia, o których mowa w art. 131 ust. 2 ustawy. 5. Wynagrodzenie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Pomocy Technicznej dla Funduszy Europejskich 2021-2027 i budżetu państwa oraz ze środków Funduszu Rozwoju Regionalnego.. 6. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. 7. Zamawiający zastrzega, że może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 8. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 9. Nieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do dokumentów zamówienia można uzyskać bezpłatnie pod adresem: https://zamowienia.mfipr.gov.pl, zakładka „Lista postępowań PZP”, zakładka „Aktualne”, numer postępowania BDG-V.2611.45.2026.AR. 10. Pełny opis procedury, w tym opis i forma dokumentów składanych w postępowaniu znajduje się w Specyfikacji Warunków Zamówienia. 11. Zadanie zostanie wykonane w ciągu 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy lub do wyczerpania kwoty przeznaczonej na realizację Zadania, wymienionej w § 10 ust. 1 PPU, w zależności od tego, które z tych zdarzeń nastąpi wcześniej. Zamawiający przewiduje możliwość wydłużenia o sześć miesięcy terminu obowiązywania Umowy. Zmiana taka może nastąpić w przypadku niewykorzystania maksymalnej wartości środków przeznaczonych na sfinansowanie Umowy, o których mowa w § 10 ust. 1 PPU.
Interne KennungBDG-V.2611.45.2026.AR
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79341400 Werbekampagnen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 92312250 Dienstleistungen von einzelnen Künstlern
5. Los
LosLOT-0001
TitelRealizacja organicznych i płatnych działań promujących Fundusze Europejskie (FE) i Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności (Krajowy Plan Odbudowy lub KPO) w mediach społecznościowych oraz współpracy z twórcami internetowymi.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest realizacja organicznych i płatnych działań promujących Fundusze Europejskie (FE) i Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności (Krajowy Plan Odbudowy lub KPO) w mediach społecznościowych oraz współpracy z twórcami internetowymi.
627513-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: BDG-V.2611.45.2026.AR
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79341400 Advertising campaign services
Additional classification (cpv): 92312250 Services provided by individual artists
5. Lot
Lot: LOT-0001