See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu AGD do internatów i kwater internatowych w zasobie OReg AMW Zielona Góra
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu AGD do internatów i kwater internatowych w zasobie OReg AMW Zielona Góra. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Załączniku nr 1 do SWZ. 2. Nazwy i kody zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 39711100-0 chłodziarki i zamrażarki 42716120-5 pralki 3. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Zamówienie udzielane jako część zamówienia w ramach wszystkich zamówień Agencji Mienia Wojskowego, nie dokonano dalszego podziału na części (brak możliwości składania ofert częściowych).
Vorherige Bekanntmachung: 517996-2025
Interne Kennung: DZP-OZ.2610.256.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39711100 Kühlschränke und Tiefkühltruhen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42716120 Waschmaschinen
5. Los
Los: LOT-0002