2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsultatie Inhuur Vergunningen, Toezicht, Handhaving en Advies
Beschreibung: Omgevingsdienst IJsselland heeft het voornemen om later dit jaar de inhuur ten behoeve van personele ondersteuning en uitvoering van het primair proces aan te besteden middels een Europees openbare aanbestedingsprocedure. Het doel van deze marktconsultatie is om kennis, inzichten en ideeën vrijblijvend uit de markt op te halen, zodat een eventuele toekomstige aanbesteding optimaal aansluit bij zowel de wettelijke verplichtingen (Arbowet) als de visie van onze organisatie. Wij willen daarbij nadrukkelijk niet alleen horen wat er mogelijk is, maar ook hoe marktpartijen kansen zien om samen te bouwen aan een toekomstbestendige en duurzame inrichting van de dienstverlening. De gewenste situatie is te vinden in het marktconsultatiedocument.
Interne Kennung: TN 611527
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Omgevingsdienst IJsselland heeft het voornemen om later dit jaar de inhuur ten behoeve van personele ondersteuning en uitvoering van het primair proces aan te besteden middels een Europees openbare aanbestedingsprocedure. Het doel van deze marktconsultatie is om kennis, inzichten en ideeën vrijblijvend uit de markt op te halen, zodat een eventuele toekomstige aanbesteding optimaal aansluit bij zowel de wettelijke verplichtingen (Arbowet) als de visie van onze organisatie. Wij willen daarbij nadrukkelijk niet alleen horen wat er mogelijk is, maar ook hoe marktpartijen kansen zien om samen te bouwen aan een toekomstbestendige en duurzame inrichting van de dienstverlening.
Interne Kennung: 1