627536-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Kücheneinrichtungen – MODERNIZACE KUCHYNĚ ZŠ STŘÍBRO, GAGARINOVA 1039 - GASTRONOMICKÉ VYBAVENÍ
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMODERNIZACE KUCHYNĚ ZŠ STŘÍBRO, GAGARINOVA 1039 - GASTRONOMICKÉ VYBAVENÍ
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka a instalace technologické části vybavení kuchyně ZŠ Stříbro, Gagarinova 1039, přípraven, výdeje stravy, mytí provozního a stolního nádobí, skladové hospodářství a další zázemí vyznačené v projektové dokumentaci. Pozn. stavební práce nejsou předmětem plnění této veřejné zakázky. Předmět dodávky popisuje Kupní smlouva (příloha č.1 zadávací dokumentace) a projektová dokumentace, kterou zpracoval Ing. Miroslav Kozák, IČ 43295941 (příloha č.2 zadávací dokumentace).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39221000 Kücheneinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39312200 Kantinenausrüstung, 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen, 39312000 Ausrüstung für die Zubereitung von Speisen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungLOT-0001