2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa miejsc zrównoważonej mobilności miejskiej - ścieżki rowerowe, wiaty przystankowe na terenie miasta Lubina - Zadanie Nr 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest budowa miejsc zrównoważonej mobilności miejskiej – ścieżki rowerowe, wiaty przystankowe w Lubinie. Zakres robót obejmuje przebudowę drogi gminnej – ul. Bema w zakresie budowy drogi dla rowerów, przebudowy drogi dla pieszych, budowy opaski, odtworzenia zjazdu oraz wykonanie przejazdu dla rowerów i przejścia dla pieszych. Ponadto inwestycja obejmuje przebudowę i rozbudowę oświetlenia drogowego oraz przebudowę sieci elektroenergetycznej. Dokumentacja uwzględnia również projekt stałej organizacji ruchu związanej z realizacją przedmiotowej przebudowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: Przedmiary robót, Dokumentacja Projektowa, Szczegółowe Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych stanowiące Załączniki do SWZ.
Interne Kennung: BZP.271.1.33.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233162 Bau von Fahrradwegen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45232000 Bauarbeiten und zugehörige Arbeiten für Rohrleitungen und Kabelnetze, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest budowa miejsc zrównoważonej mobilności miejskiej – ścieżki rowerowe, wiaty przystankowe w Lubinie. Zakres robót obejmuje przebudowę drogi gminnej – ul. Bema w zakresie budowy drogi dla rowerów, przebudowy drogi dla pieszych, budowy opaski, odtworzenia zjazdu oraz wykonanie przejazdu dla rowerów i przejścia dla pieszych. Ponadto inwestycja obejmuje przebudowę i rozbudowę oświetlenia drogowego oraz przebudowę sieci elektroenergetycznej. Dokumentacja uwzględnia również projekt stałej organizacji ruchu związanej z realizacją przedmiotowej przebudowy. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: Przedmiary robót, Dokumentacja Projektowa, Szczegółowe Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych;