2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky léků – Léčivá látka tebentafusp – ATC L01XX75
Beschreibung: Předmětem plnění Veřejné zakázky jsou průběžné dodávky léčivého přípravku s obsahem léčivé látky tebentafusp – ATC L01XX75. LL - tebentafusp, léková forma INF CNC SOL, měrná jednotka 1X100MCG/0,5ML, množství 300
Interne Kennung: FTN-Ř-45/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33652100 Antineoplastische Mittel
5. Los
Los: LOT-0001