627593-2026 - Ergebnis
Ungarn – Möbel – GFE – Bérkert - bútorozás
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: GFE – Bérkert - bútorozás
Beschreibung: A Gál Ferenc Egyetem szegedi oktatási és sportdiagnosztikai épületének bútorozása.
Vorherige Bekanntmachung: 368253-2026
Interne Kennung: EKR000956112026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Adásvételi szerződés bútorok beszerzésére a Gál Ferenc Egyetem b szegedi oktatási és sportdiagnosztikai épületének bútorozásához az alábbiak, illetve az ajánlati dokumentációban meghatározottak szerint: 2 személyes asztal: 45 db Polc felár tanulóasztalokhoz: 90 db Tanári asztal: 5 db 2 személyes zártszelvényes számítógépasztal: 12 db Asztallap alá szerelhető fémlemez kábelcsatorna: 12 db 1 személyes zártszelvényes számítógépasztal: 3 db Asztallap alá szerelhető fémlemez kábelcsatorna: 3 db Laplábas íróasztal 4 fiókos szekrénnyel: 6 db 6 személyes éttermi asztal: 2 db Bisztró asztal: 10 db Konzolos szék ergonómikus rugalmas gőzölt fa palásttal: 155 db Irodai karfás forgószék: 9 db Köztéri rakatolható szék: 80 db Bisztró szék: 40 db Tripla leülő - moduláris fotelek paddal és asztallal: 3 db Dupla leülő - moduláris fotel paddal és asztallal: 6 db Egyedi fali fogas: 5 db Álló fogas: 6 db 3 rekeszes szelektív hulladékgyűjtő: 23 db belső tartály szelektív hulladékgyűjtő állomáshoz: 69 db Billenőfedeles kialakítású hulladékgyűjtő: 1 db Virágláda rozsda- és időjárásálló porfestett alumínium: 17 db Öltöző szekrény: 12 db Öltözőpad: 12 db 5 polcos horganyzott fém tárolópolc: 2 db Black out fényzáró szalagfüggöny texti: 1 klt Szalagfüggöny sín: 1 klt Elektromos magasságállítású rehabilitációs kezelőágy: 9 db Sporteszköz tároló szekrény: 4 db Kórházi kocsi 2 db zárható kulcsos fiókkal: 2 db Üvegajtós szekrény: 1 db Paraván: 4 db Fa komód polcokkal és fiókokkal: 6 db Kétajtós 4 polcos biztonsági fémszekrény: 1 db Információs tábla: 1 db Kültéri 3 rekeszes szelektív hulladékgyűjtő állomás: 3 db Ajtókra helyezhető fém profillal rendelkező terem-névtábla tartó egyedi névtáblákkal: 26 db Egyedi fém piktogram jelek vizesblokkok jelöléseként: 10 db Nyertes ajánlattevő feladata kiterjed az eszköz Ajánlatkérő által megadott rendeltetési helyre szállítására, összeszerelésére, beépítésére, valamint az összeszerelés, elhelyezés utáni takarításra.
Interne Kennung: EKR000956112026/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel