2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA MATERIAŁU SZEWNEGO, STAPLERÓW I SIATEK DLA SP ZOZ w ŁĘCZNEJ
Beschreibung: 3.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiału szewnego, staplerów i siatek do Centralnego Bloku Operacyjnego w szpitalu w Łęcznej. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany i wyszczególniony w załączniku nr 2 do SWZ. Przedmiot zamówienia jest podzielony na 4 zestawy : Opis zestawu Oznaczenie wg Wspólnego Słownika Zamówień: CPV: zestaw nr 1- materiał szewny;33141121-4 Szwy chirurgiczne zestaw nr 2- elektryczna rękojeść staplera;33141100-1 -Opatrunki, zaciski, szwy, podwiązki; Zestaw nr 3- Siatka polipropylenowa;33141121-4 Szwy chirurgiczne Zestaw nr 4- Siatka kompozytowa;33141121-4 Szwy chirurgiczne 3.2. Przedmiot zamówienia musi być oznaczony zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz dopuszczony do obrotu i używania na terenie Polski, posiadać niezbędne atesty i certyfikaty, pozwolenia, jeżeli są wymagane odpowiednimi przepisami. 3.3.Dopuszcza się składanie ofert częściowych na poszczególne zestawy. W ramach zestawu należy zaoferować wszystkie wymienione pozycje. Nie wypełnienie którejkolwiek pozycji w ramach części będzie skutkowało odrzuceniem oferty. 3.4.Podane w załącznikach parametry techniczne należy traktować, jako wzór spełniający minimalne wymagania. Proponowane przez Wykonawców elementy nie mogą posiadać parametrów gorszych od podanych, jako wzór. 3.5.Zamawiający dopuszcza zaoferowanie przedmiotu zamówienia w opakowaniach zawierających inną ilość przedmiotu zamówienia niż sugerowana w tabelach formularzy cenowych, z jednoczesnym przeliczeniem ilości. 3.6. Przedmiot zamówienia ma być nowy, dopuszczony do obrotu na podstawie obowiązujących przepisów prawa i odpowiadać wszelkim wymaganiom określonym przepisami prawa, w szczególności ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 roku o wyrobach medycznych (Dz. U. 2024 poz. 1620) oraz wolny od jakichkolwiek wad fizycznych lub prawnych oraz posiadać w dniu dostawy termin ważności nie krótszy niż 12 miesięcy.
Interne Kennung: SP ZOZ – DZ / 23 / 2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141121 Chirurgische Suturen
5. Los
Los: LOT-0014
Titel: zestaw nr 1- materiał szewny
Beschreibung: zestaw nr 1- materiał szewny
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie
Los: LOT-0015
Titel: zestaw nr 2- elektryczna rękojeść staplera
Beschreibung: zestaw nr 2- elektryczna rękojeść staplera
Haupteinstufung (cpv): 33141100 Verbandsmaterial; Klemm-, Sutur- und Ligaturausstattung
Los: LOT-0016
Titel: Zestaw nr 3- Siatka polipropylenowa
Beschreibung: Zestaw nr 3- Siatka polipropylenowa
Los: LOT-0017
Titel: Zestaw nr 4- Siatka kompozytowa
Beschreibung: Zestaw nr 4- Siatka kompozytowa