See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGA SPRZĄTANIA POWIERZCHNI WEWNĘTRZNYCH I ZEWNĘTRZNYCH NA TERENIE KOMPLEKSÓW WOJSKOWYCH ADMINISTROWANYCH PRZEZ 28 WOG W LATACH 2025-2026 Z PODZIAŁEM NA 2 ZADANIA
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi sprzątania powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych na terenie kompleksów wojskowych administrowanych przez 28 WOG w latach 2025-2026 z podziałem na 2 zadania: Zadanie nr 1 Usługa sprzątania powierzchni wewnętrznych oraz zewnętrznych utwardzonych i pielęgnacji terenów zewnętrznych zielonych na terenie kompleksu wojskowego w Zielonce i Pilawie. Zadanie nr 2 Usługa sprzątania powierzchni wewnętrznych oraz zewnętrznych utwardzonych i pielęgnacji terenów zewnętrznych zielonych na terenie kompleksu wojskowego w Wesołej, Sulejówku i Zielonce (poligon Rembertów). 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 I 1A do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 6, 6A do SWZ (projektowane postanowienia umowy). 3.Zamawiający przewiduje udzielenie zamówienia na podstawie art. 214 ust. 1 pkt. 7 Pzp polegających na powtórzeniu podobnych usług o wartości zamówienia podstawowego do 50%. Zamówienia te będą polegały na powtórzeniu tego samego rodzaju prac, jak te które stanowią przedmiot niniejszego zamówienia podstawowego określonego w Umowie. Udzielenie zamówienia, o którym mowa wymaga zawarcia umowy. Zamówienie zostanie udzielone pod warunkiem posiadania przez Zamawiającego środków finansowych na ten cel. Udzielenie zamówienia będzie realizowane na zasadach nowej umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 593245-2024
Interne Kennung: U/100/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Usługa sprzątania powierzchni wewnętrznych oraz zewnętrznych utwardzonych i pielęgnacji terenów zewnętrznych zielonych na terenie kompleksu wojskowego w Zielonce i Pilawie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania powierzchni wewnętrznych oraz zewnętrznych utwardzonych i pielęgnacji terenów zewnętrznych zielonych na terenie kompleksu wojskowego w Zielonce i Pilawie. Miejsce realizacji (usługi): K-1016 (Zielonka), K-0014 (Pilawa) Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 6 do SWZ (projektowane postanowienia umowy) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówienia na podstawie art 214 ust. 1 pkt. 7 Pzp polegających na powtórzeniu podobnych usług o wartości zamówienia podstawowego do 50%. Zamówienie zostanie udzielone pod warunkiem posiadania przez Zamawiającego środków finansowych na ten cel.
Interne Kennung: U/100/2024/1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji w przedmiotowym postępowaniu.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Usługa sprzątania powierzchni wewnętrznych oraz zewnętrznych utwardzonych i pielęgnacji terenów zewnętrznych zielonych na terenie kompleksu wojskowego w Wesołej, Sulejówku i Zielonce (poligon Rembertów).
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi sprzątania powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych na terenie kompleksów wojskowych administrowanych przez 28 WOG w latach 2025-2026 z podziałem na 2 zadania: Miejsce realizacji: K-3789 (Wesoła ul. Okuniewska 1), K-1005 (Sulejówek), K-1018 (Zielonka/Poligon Rembertów). Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1A do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 6A do SWZ (projektowane postanowienia umowy) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówienia na podstawie art 214 ust. 1 pkt. 7 Pzp polegających na powtórzeniu podobnych usług o wartości zamówienia podstawowego do 50%. Zamówienia te będą polegały na powtórzeniu tego samego rodzaju prac, jak te które stanowią przedmiot niniejszego zamówienia podstawowego określonego w Umowie. Zamówienie zostanie udzielone pod warunkiem posiadania przez Zamawiającego środków finansowych na ten cel.
Interne Kennung: U/100/2024/2