627600-2026 - Wettbewerb
Polen – Herstellung von Werbefilmen – Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę usług polegających na kompleksowej produkcji materiałów audiowizualnych dotyczących Funduszy Europejskich i Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę usług polegających na kompleksowej produkcji materiałów audiowizualnych dotyczących Funduszy Europejskich i Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę usług polegających na kompleksowej produkcji materiałów audiowizualnych dotyczących Funduszy Europejskich i Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności. Zamówienie obejmuje kompleksową produkcję (preprodukcja, produkcja i postprodukcja) materiałów audiowizualnych (krótkich materiałów wideo o tematyce informacyjno-promocyjnej). 2. Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ). Z Wykonawcą, którego oferta zostanie uznana za najkorzystniejszą, zostanie zawarta umowa na warunkach, określonych w PPU. Zamawiający przewiduje możliwość wprowadzenia zmian do zawartej umowy, na podstawie art. 455 ustawy, w sposób i na warunkach szczegółowo opisanych w PPU. 3. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy. 4. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia przez Wykonawcę wizji lokalnej oraz sprawdzenia przez niego dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia, o których mowa w art. 131 ust. 2 ustawy. 5. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. 6. Zamawiający zastrzega, że może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy. 7. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 8. Nieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do dokumentów zamówienia można uzyskać bezpłatnie pod adresem: https://zamowienia.mfipr.gov.pl, zakładka „Lista postępowań PZP”, zakładka „Aktualne”, numer postępowania BDG-V.2611.46.2026.NS. 9. Zamawiający informuje, że wynagrodzenie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Pomocy Technicznej dla Funduszy Europejskich 2021-2027 i budżetu państwa oraz ze środków Funduszu Rozwoju Regionalnego. 10. Pełny opis procedury, w tym opis i forma dokumentów składanych w postępowaniu znajduje się w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne KennungBDG-V.2611.46.2026.NS
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92111210 Herstellung von Werbefilmen
5. Los
LosLOT-0001
TitelŚwiadczenie przez Wykonawcę usług polegających na kompleksowej produkcji materiałów audiowizualnych dotyczących Funduszy Europejskich i Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę usług polegających na kompleksowej produkcji materiałów audiowizualnych dotyczących Funduszy Europejskich i Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności.