2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reinigen en inspecteren rioleringen 2027-2028 RAW ROK
Beschreibung: Deze aanbesteding heeft als doel het selecteren van een gekwalificeerde onderneming die verantwoordelijk zal zijn voor het reinigen en inspecteren van rioleringen binnen de gemeente Nunspeet. De opdracht heeft een initiële looptijd van twee jaar, met de mogelijkheid voor de opdrachtgever om de raamovereenkomst tweemaal met één jaar te verlengen. De indicatieve omvang van het werk is circa 15 kilometer vrijverval riool per jaar gedurende de contractduur. Aan deze indicatie kunnen geen rechten worden ontleend.
Interne Kennung: INK/NU/100926
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90470000 Reinigung von Abwässerkanälen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90491000 Überprüfung von Abwasserkanälen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De raamovereenkomst wordt aangegaan voor een periode van 2 jaar vanaf ingangsdatum. Uiterlijk drie maanden voor afloop van deze raamovereenkomst zal de opdrachtgever overwegen de raamovereenkomst maximaal tweemaal eenzijdig te verlengen met telkens een periode van één jaar.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: INK/NU/100926
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90470000 Sewer cleaning services
Additional classification (cpv): 90491000 Sewer survey services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options: