2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie naprawy trzeciego poziomu utrzymania naprawczego (P3) oraz przeglądów drugiego poziomu utrzymania naprawczego pojazdu EN62-001
Beschreibung: Wykonanie naprawy trzeciego poziomu utrzymania naprawczego (P3) oraz przeglądów drugiego poziomu utrzymania naprawczego pojazdu EN62-001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001