627624-2026 - Wettbewerb
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego 4x4 dla OSP w Bażanówce.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego 4x4 dla OSP w Bażanówce.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego, średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4x4 dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Bażanówce. Samochód musi być przeznaczony do prowadzenia działań ratowniczo-gaśniczych, spełniać wymagania obowiązujących przepisów prawa oraz norm właściwych dla samochodów pożarniczych, w tym posiadać wymagane świadectwo dopuszczenia CNBOP-PIB. Pojazd musi być wyposażony w czterodrzwiową kabinę dla 6 osób, podwozie z napędem na wszystkie osie, silnik wysokoprężny, zabudowę pożarniczą, zbiornik wody, zbiornik środka pianotwórczego, autopompę dwuzakresową o wymaganej wydajności, linię szybkiego natarcia, działko wodno-pianowe, system zraszaczy, instalację oświetleniową i sygnalizacyjno-ostrzegawczą oraz specjalistyczne wyposażenie dodatkowe, w tym wyciągarkę i maszt oświetleniowy. Samochód musi spełniać określone w Specyfikacji Warunków Zamówienia wymagania dotyczące parametrów technicznych, bezpieczeństwa, wyposażenia, funkcjonalności, gwarancji oraz dokumentacji niezbędnej do rejestracji i użytkowania pojazdu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wymagane parametry techniczne i wyposażenie, zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ). Przedmiotowe zamówienie jest finansowane ze środków: • Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej w ramach zadania pn. „Przygotowanie jednostek ochotniczych straży pożarnych do działań ratowniczo-gaśniczych”, na podstawie umowy nr 03268/0919191/2026, • dotacji celowej udzielonej na podstawie Uchwały nr XXXII/196/2026 Rady Gminy Zarszyn z dnia 17 kwietnia 2026 r. w sprawie zmiany w uchwały budżetowej Gminy Zarszyn na rok 2026. • własnych OSP Bażanówka.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144210 Firefighting vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0001