2. Verfahren
Verfahren
Titel: DZP.UR.261.374.2026 Świadczenie usług portierskich oraz dozorowania obiektów i mienia Uniwersytetu Rzeszowskiego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usług portierskich oraz dozorowania obiektów i mienia Uniwersytetu Rzeszowskiego 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 6 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: DZP.UR.261.374.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98341120 Portierdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98341140 Hausmeisterdienste
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Świadczenie usług portierskich oraz dozorowania obiektów i mienia Uniwersytetu Rzeszowskiego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług portierskich oraz dozorowania obiektów i mienia Uniwersytetu Rzeszowskiego 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 6 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający w ramach prawa opcji zastrzega sobie prawo zwiększenia zakresu świadczonych Usług w przypadku włączenia pomieszczeń (budynków) do eksploatacji, w szczególności powstałych w wyniku modernizacji, prowadzonych inwestycji, co może się wiązać z włączeniem dodatkowych posterunków. 2. W przypadku włączenia dodatkowej ilości posterunków i związanego z tym zwiększenia liczby roboczogodzin świadczenia usługi wynagrodzenie Wykonawcy za wykonanie usługi za dany miesiąc kalendarzowy nastąpi przy uwzględnieniu faktycznej liczby roboczogodzin dla danego obiektu i przy zastosowaniu stawki za roboczogodzinę netto, o której mowa w § 4 ust. 1 umowy. 3. Łączne zwiększenie ilości posterunków powiązane za zwiększeniem liczby roboczogodzin świadczenia usług i związane z tym zwiększenie łącznego szacunkowego wynagrodzenia Wykonawcy określonego w § 4 ust. 1 umowy nie może przekroczyć 20 % łącznego wynagrodzenia szacunkowego określonego § 4 ust. 1 umowy. 4. Zamawiający poinformuje Wykonawcę na piśmie lub za pomocą poczty elektronicznej o zwiększeniu zakresu świadczonych Usług z co najmniej 5-dniowym wyprzedzeniem. 5. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji, o którym mowa w ust. 1 powoduje, iż Wykonawca zobowiązany jest realizować dotychczasowy przedmiot umowy powiększony o czynności przewidziane dla prawa opcji (powiększony zakres czynności). 6. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, o którym mowa w ust. 1 Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tego tytułu. 7. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji, o którym mowa w ust. 1 i realizacja przez Wykonawcę zamówienia złożonego przez Zamawiającego w ramach prawa opcji odbywać się będzie na zasadach i warunkach przewidzianych dla zamówienia podstawowego.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: DZP.UR.261.374.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 98341120 Portering services
Additional classification (cpv): 98341140 Caretaker services
5. Lot
Lot: LOT-0006
Options: