2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizace TT Jánská - křižovatka Rybníček - 1. máje v Liberci
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je provedení stavebních prací, včetně poskytnutí souvisejících dodávek a služeb, při provádění modernizace tramvajové tratě. Realizace Veřejné zakázky se předpokládá ve třech základních časových etapách. Etapizace vychází z nezbytné podmínky zachování částečného provozu na tramvajové trati v jednotlivých etapách. Novou kolejovou konstrukci, která bude umístěna v prostoru křižovatky na Rybníčku, dodá zhotoviteli Veřejné zakázky zadavatel. Součástí předmětu plnění je také geodetická činnost v průběhu provádění prací, včetně vytýčení stavby, zpracování realizační dokumentace stavby, vypracování podkladů pro zápis provedené stavby do digitální technické mapy a zpracování dokumentace skutečného provedení stavby. Popis předmětu Veřejné zakázky je podrobně uveden v Zadávací dokumentaci, uveřejněné na profilu zadavatele.
Interne Kennung: 260009
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45234126 Bauarbeiten für Straßenbahnlinien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45221110 Bau von Brücken, 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je provedení stavebních prací, včetně poskytnutí souvisejících dodávek a služeb, při provádění modernizace tramvajové tratě. Realizace Veřejné zakázky se předpokládá ve třech základních časových etapách. Etapizace vychází z nezbytné podmínky zachování částečného provozu na tramvajové trati v jednotlivých etapách. Novou kolejovou konstrukci, která bude umístěna v prostoru křižovatky na Rybníčku, dodá zhotoviteli Veřejné zakázky zadavatel. Součástí předmětu plnění je také geodetická činnost v průběhu provádění prací, včetně vytýčení, zpracování realizační dokumentace stavby, vypracování podkladů pro zápis provedené stavby do digitální technické mapy a zpracování dokumentace skutečného provedení stavby. Popis předmětu Veřejné zakázky je podrobně uveden v Zadávací dokumentaci, uveřejněné na profilu zadavatele.
627652-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 260009
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45234126 Tramline construction works
Additional classification (cpv): 45112000 Excavating and earthmoving work, 45231000 Construction work for pipelines, communication and power lines, 45221110 Bridge construction work, 45233100 Construction work for highways, roads, 71322000 Engineering design services for the construction of civil engineering works
5. Lot
Lot: LOT-0001