627675-2026 - Ergebnis
Tschechien – Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen – Mimozáruční a pozáruční servis vozidel značky Škoda Auto III
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMimozáruční a pozáruční servis vozidel značky Škoda Auto III
BeschreibungPředmětem Veřejné zakázky je uzavření Rámcové dohody na dobu 48 měsíců pro zajištění mimozáručního a pozáručního servisu a dalších servisních úkonů a služeb na vozidlech značky Škoda Auto.
Interne KennungSNL_09_2026_ONŘ_RD
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50112000 Reparatur und Wartung von Personenwagen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si dle § 100 odst. 1 a odst. 2 ZZVZ vyhrazuje možnost změny závazku a dodavatele. Hodnota vyhrazené změny dle § 100 odst. 1 ZZVZ ve výši 1.000.000 Kč bez DPH v případě, že dojde k rozšíření vozového parku Zadavatele, k němuž jsou poptávány Služby. Podrobnosti jsou uvedeny v Závazném návrhu RD.