2. Verfahren
Verfahren
Titel: Renovatie en onderhoud openbare verlichting
Beschreibung: De werkzaamheden binnen deze raamovereenkomst hebben betrekking op nieuwbouw c.q. reconstructies en het functioneel in stand houden van de openbare verlichtingsinstallatie (OVL) Zie voor een nadere omschrijving en hoeveelheden ‘Bijlage 2 - RAW-Raamovereenkomst renovatie en onderhoud met bijlagen’. De maximale waarde van de opdracht betreft €3.200.000.
Interne Kennung: 2232690
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34928510 Straßenbeleuchtungsmasten, 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1