627694-2026 - Ergebnis
Slowakei – Antithrombotische Mittel – Antitrombotické činidlá
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Antitrombotické činidlá
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodávka antitrombotických činidiel. Predmet zákazky je rozdelený do 13 samostatných ucelených častí. Uchádzač môže predložiť jednu ponuku na jednu ucelenú časť alebo jednu ponuku na viacero ucelených častí alebo jednu ponuku na celý predmet zákazky (časti č. 1 – č. 13). Verejný obstarávateľ si vyhradzuje právo vybrať uchádzača pre každú ucelenú časť zvlášť. Uchádzač v rámci ucelenej časti, na ktorú predkladá ponuku, musí splniť požadovanú špecifikáciu zadefinovanú v rámci jednotlivej ucelenej časti. Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Interne Kennung: 9/VS/OVO/02/25/Mi
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33621100 Antithrombotische Mittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Časť č. 1. B01AB01 heparín pre parenterálne podanie
Beschreibung: Požadované balenie: 1 liekovka s obsahom zodpovedajúcim 50 000 IU sodnej soli heparínu Predpokladané plnenie je 3356 liekoviek s obsahom 50 000 IU liečiva v registrovaných liekoch počas zmluvného obdobia 2 roky.
Los: LOT-0002
Titel: Časť č. 2. B01AB02 antithrombin III ľudský pre parenterálne podanie
Beschreibung: Požadované balenie: 1 liekovka s obsahom zodpovedajúcim 500 IU lyofilizovanej substancie liečiva Predpokladané plnenie je 1920 liekoviek s obsahom 500 IU liečiva v registrovaných liekoch počas zmluvného obdobia 2 roky.
Los: LOT-0003
Titel: Časť č. 3. B01AB05 enoxaparín pre parenterálne podanie
Beschreibung: Požadované balenia: 1 naplnená injekčná striekačka s obsahom zodpovedajúcim 10 000 anti-Xa IU v 1 ml roztoku s objemom: - 0,2 ml a - 0,4 ml a - 0,6 ml a - 0,8 ml a - 1 ml Predpokladané plnenie je 2 760 injekčných striekačiek s objemom 0,2 ml a 43 200 injekčných striekačiek s objemom 0,4 ml a 24 000 injekčných striekačiek s objemom 0,6 ml a 10 400 injekčných striekačiek s objemom 0,8 ml a 5 600 injekčných striekačiek s objemom 1 ml v registrovaných liekoch počas zmluvného obdobia 2 roky.
Los: LOT-0004
Titel: Časť č. 4. B01AB06 nadroparín pre parenterálne podanie
Beschreibung: Požadované balenia: 1 naplnená injekčná striekačka s obsahom zodpovedajúcim 9 500 anti-Xa IU v 1 ml roztoku s objemom: - 0,3 ml a - 0,4 ml a - 0,6 ml a - 0,8 ml a - 1 ml Predpokladané plnenie je 26 800 injekčných striekačiek s objemom 0,3 ml a 64 400 injekčných striekačiek s objemom 0,4 ml a 32 400 injekčných striekačiek s objemom 0,6 ml a 11 200 injekčných striekačiek s objemom 0,8 ml a 2 800 injekčných striekačiek s objemom 1ml v registrovaných liekoch počas zmluvného obdobia 2 roky.
Los: LOT-0005
Titel: Časť č. 5. B01AB11 sulodexid pre perorálne podanie
Beschreibung: Požadované balenie: 1 mäkká kapsula s obsahom zodpovedajúcim 250 LSU liečiva Predpokladané plnenie je 6 720 mäkkých kapsúl s obsahom 250 LSU liečiva v registrovaných liekoch počas zmluvného obdobia 2 roky.
Los: LOT-0006
Titel: Časť č. 6. B01AC16 eptifibatid pre parenterálne podanie
Beschreibung: Požadované balenie: 1 infúzna liekovka s objemom 10 ml s obsahom zodpovedajúcim 2 mg liečiva v 1 ml roztoku na parenterálne podanie Predpokladané plnenie je 120 infúznych liekoviek v MZ SR schválených liekoch s objemom 10 ml a obsahom 20 mg liečiva počas zmluvného obdobia 2 roky.
Los: LOT-0007
Titel: Časť č. 7. B01AC16 eptifibatid pre parenterálne podanie
Beschreibung: Požadované balenie: 1 infúzna liekovka s objemom 100ml s obsahom zodpovedajúcim 0, 75 mg liečiva v 1 ml roztoku na parenterálne podanie Predpokladané plnenie je 244 infúznych liekoviek v MZ SR schválených liekoch s objemom 100 ml a obsahom 75 mg liečiva počas zmluvného obdobia 2 roky.
Los: LOT-0008
Titel: Časť č. 8. B01AC24 tikagrelor pre perorálne podanie
Beschreibung: Požadované balenie: 1 tableta s obsahom zodpovedajúcim 90 mg liečiva Predpokladané plnenie je 16 800 tabliet s obsahom 90 mg liečiva v registrovaných liekoch počas zmluvného obdobia 2 roky.
Los: LOT-0009
Titel: Časť č. 9. B01AC25 kangrelor pre parenterálne podanie
Beschreibung: Požadované balenie: 1 injekčná liekovka s obsahom zodpovedajúcim 50 mg liečiva Predpokladané plnenie je 320 injekčných liekoviek s obsahom 50 mg liečiva v registrovaných liekoch počas zmluvného obdobia 2 roky.
Los: LOT-0010
Titel: Časť č. 10. B01AD02 altepláza pre parenterálne podanie
Beschreibung: Požadované balenie: 1 injekčná liekovka s obsahom zodpovedajúcim 20 mg liečiva . Predpokladané plnenie je 316 injekčných liekoviek s obsahom 20 mg liečiva v registrovaných liekoch počas zmluvného obdobia 2 roky.
Los: LOT-0011
Titel: Časť č. 11. B01AD02 altepláza pre parenterálne podanie
Beschreibung: Požadované balenie: 1 injekčná liekovka s obsahom zodpovedajúcim 50 mg liečiva . Predpokladané plnenie je 92 injekčných liekoviek s obsahom 50 mg liečiva v registrovaných liekoch počas zmluvného obdobia 2 roky.
Los: LOT-0012
Titel: Časť č. 12. B01AX05 fondaparinux pre parenterálne podanie
Beschreibung: Požadované balenia: 1 naplnená injekčná striekačka s obsahom 2,5mg liečiva s objemom 0,5ml Predpokladané plnenie je 800 naplnených injekčných striekačiek s objemom 0,5 ml s obsahom 2,5 mg liečiva v registrovaných liekoch počas zmluvného obdobia 2 roky.
Los: LOT-0013
Titel: Časť č. 13. B01AX07 kaplacizumab pre parenterálne podanie
Beschreibung: Požadované balenia: 1 injekčná liekovka s obsahom zodpovedajúcim 10 mg liečiva Predpokladané plnenie je 72 injekčných liekoviek s obsahom 10 mg liečiva v registrovaných liekoch počas zmluvného obdobia 2 roky.