See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa opatrunków
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa opatrunków do Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego im. L. Zamenhofa w Białymstoku, ul. J. Waszyngtona 17, zwanego dalej Zamawiającym. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: PN-32/26/2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: 1 Bezszwowy rękaw na palec x 1 rolka 25 m * SZT 10 2 Bezszwowy rękaw na dłoń, ramię i stopę x 1 rolka 25m* SZT 600 3 Bezszwowy rękaw na nogę i głowę dziecka x 1 rolka 25m * SZT 1300 4 Bezszwowy rękaw na głowę i tułów dziecka x 1 rolka 25m * SZT 130 5 Bezszwowy rękaw na tułów x 1 rolka 25 m * SZT 80 6 Bezszwowy rękaw na bardzo duży tułów x 1 rolka 25 m* SZT 35 *dotyczy wszystkich pozycji Bezszwowy dziany rękaw siatkowy z dużą zawartością bawełny, elastyczny poprzecznie i podłużnie, niestrzępiący, nieulegający pofałdowaniu, ściąganiu i przekręcaniu, z dużą rozciągliwością i jednocześnie dużą siłą przywracania do stanu poprzedniego. *Możliwość łatwej aplikacji bez konieczności otwierania całego opakowania (okienko do aplikacji).
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Beschreibung: 1 Opaska podtrzymująca o rozciągliwości 85% i właściwościach kohezyjnych typu PEHA HAFT 4m x 8cm SZT 4000 2 Opaska podtrzymująca o rozciągliwości 85% i właściwościach kohezyjnych typu PEHA HAFT 4m x 10cm SZT 2500
Interne Kennung: Część nr 2
Haupteinstufung (cpv): 33141113 Bandagen
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3
Beschreibung: 1 "Opaska elastyczna z wysokoelastycznej przędzy poliuretanowej i poliamidowej typu CODOBAN 3 m x 10 cm" SZT 200 2 "Opaska elastyczna z wysokoelastycznej przędzy poliuretanowej i poliamidowej typu CODOBAN 3 m x 12 cm" SZT 220 3 "Opaska elastyczna z wysokoelastycznej przędzy poliuretanowej i poliamidowej typu CODOBAN 3 m x 14 cm" SZT 220
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4
Beschreibung: 1 Folia operacyjna 41-45 cm x 26-28 cm SZT 40 2 Folia operacyjna 45 cm x 55-60 cm SZT 160
Interne Kennung: Część nr 4
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5
Beschreibung: 1 Seton z gazy 17-nitk. jałowy 2 m x 2 cm x 1 szt. ze znacznikiem Rtg *Sterylizowane parą wodną w nadciśnieniu SZT 1000
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6
Beschreibung: 1 Tampony z celulozy na rolce typu Pur Zellin 40 mm x 50 mm op. 2 x 500 szt. OP 30
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7
Beschreibung: 1 Gaziki do dezynfekcji skóry wykonane z wysokogatunkowej włókniny o gramaturze 70g/m2,nasączone 70% alkoholem izopropylowym, trzykrotnie złożone, rozmiar złożonego gazika nie mniejszy niż 4cm x 4.5cm, pakowane pojedynczo w saszetki, opak. x 100 szt. *Potwierdzone przez Instytut Matki i Dziecka, że można stosować u niemowląt i dzieci OP 8200
Interne Kennung: Część nr 7
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8
Beschreibung: 1 Jałowy wosk kostny typu BONE WAX 2,5 g x 12 sasz. OP 32
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9
Beschreibung: 1 Kompres oczny jałowy typu EYCOPAD 56mm x 70mm x 25szt.* OP 65 2 Kompres oczny niejałowy typu EYCOPAD 56mmx70mm x 5szt.* OP 40 *dotyczy obu pozycji *Kompres wykonany z wysokogatunkowej waty opatrunkowej z otuliną gazową z czystej bawełny
Interne Kennung: Część nr 9
Haupteinstufung (cpv): 33141119 Kompressen
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10
Beschreibung: 1 Sterylna osłona oka pooperacyjna, komora sucha z hipoalergiczną warstwą samoprzylepną, rozmiar S dla dzieci 9,5 cm x 6,5 cm x 1 szt. SZT 20 2 Całkowicie szczelna, bardzo lekka komora wilgotna zapewniająca pożądaną wilgotność rogówki. Produkt sterylny, samoprzylepny, rozmiar S dla dzieci 9,8 x 6,4 cm x 1 szt. SZT 20
Interne Kennung: Część nr 10
Haupteinstufung (cpv): 33141111 Klebeverband
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11
Beschreibung: 1 Zestaw hypoalergicznych, wodoodpornych plastrów z opatrunkiem x 20 szt. OP 50
Interne Kennung: Część nr 11
Haupteinstufung (cpv): 33141116 Verpackte Kompressen
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12
Beschreibung: 1 Plaster zastępujący nici chirurgiczne typu STERI STRIP 6 - 6,4 mm x 75 - 80 mm x 1 op. (50 listków x 3 szt.) * OP 20 2 Plaster zastępujący nici chirurgiczne typu STERI STRIP 6 - 6,4 mm x 38 mm x 1 op. (50 listków x 6 szt.) * OP 50 *dotyczy obu pozycji *Opatrunek utrzymujący brzegi rany w środowisku wilgotnym, podkładka zaopatrzona w perforację umożliwiającą jałową aplikację opatrunku
Interne Kennung: Część nr 12
Haupteinstufung (cpv): 33141112 Heftpflaster
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13
Beschreibung: 1 Przylepiec 2,5 cm x 5 m na tkaninie * SZT 360 2 Przylepiec 5 cm x 5 m na tkaninie * SZT 168 *dotyczy obu pozycji *Przylepiec z tkaniny, z możliwością łatwego dzielenia bez konieczności użycia nożyczek
Interne Kennung: Część nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14
Beschreibung: 1 Plaster foliowy typu TRANSPORE 2.5 cm x 9.14 m * SZT 1500 2 Plaster foliowy typu TRANSPORE 1,25 cm x 9.14 m * SZT 936 *dotyczy obu pozycji *Hypoalergiczny, perforowany, łatwy do podziału przylepiec foliowy z klejem akrylowym
Interne Kennung: Część nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15
Beschreibung: 1 Plaster włókninowy chirurgiczny 2.5 cm x 10 m * SZT 140 2 Plaster włókninowy chirurgiczny 5 cm x 10 m * SZT 80 3 Plaster włókninowy chirurgiczny 10 cm x 10 m * SZT 190 4 Plaster włókninowy chirurgiczny 20 cm x 10 m * SZT 50 5 Plaster włókninowy chirurgiczny 15 cm x 10 m * SZT 65 *dotyczy wszystkich pozycji *Przylepiec opatrunkowy z białej włókniny, wodoodporny, hypoalergiczny, z klejem akrylowym.
Interne Kennung: Część nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 16
Beschreibung: 1 Hypoalergiczny przylepiec na tkaninie ze sztucznego jedwabiu 5 m x 1,25 cm * SZT 2400 2 Hypoalergiczny przylepiec na tkaninie ze sztucznego jedwabiu 5m x 2,5 cm * SZT 720 *dotyczy obu pozycji *Plaster octanowy, samoprzylepny, wykonany z rozrywanego, sztywnego, plecionego octanu celulozy. Hypoalergiczny akrylowy środek samoprzylepny. Podatny, mniej bólu przy usuwaniu, przepuszczalny dla powietrza i pary wodnej, zygazakowate brzegi łatwe do rozerwania rękoma. Odpowiedni dla niemowląt o delikatnej skórze i u starszych dzieci o suchej lub delikatnej skórze. Stosowany między innymi do mocowania rurek intubacyjnych.
Interne Kennung: Część nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet 17
Beschreibung: 1 Repozycjonowalny przylepiec chirurgiczny z klejem silikonowym na podłożu z poliestrowej mikroporowatej włókniny 2,5 cm x 5 m x 1 szt. *Klej silikonowy hypoalergiczny, łatwoodklejalny. Przylepiec bardzo delikatny, miękki, dopasowujący się do nierówności skóry, z perforacją umożliwiającą podział wzdłuż i w poprzek bez użycia nożyczek. Podłoże w kolorze niebieskim dla łatwej identyfikacji wybitnie delikatnego przylepca. SZT 50
Interne Kennung: Część nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet 18
Beschreibung: 1 Podgipsowy rękaw bawełniany typu TUBULA COTTON 15 cm x 20 m SZT 8
Interne Kennung: Część nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet 19
Beschreibung: 1 Podkład pod opatrunek gipsowy 6 cm x 3 m (Natural) SZT 720
Interne Kennung: Część nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet 20
Beschreibung: 1 Podkład pod opatrunek gipsowy 10cmx3m (Synthetic) SZT 11000 2 Podkład pod opatrunek gipsowy 15cmx3m (Synthetic) SZT 7000
Interne Kennung: Część nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet 21
Beschreibung: 1 Podkład podgipsowy jałowy 6 cm x 3 m SZT 460 2 Podkład podgipsowy jałowy 10 cm x 3 m SZT 1400 3 Podkład podgipsowy jałowy 15 cm x 3 m SZT 800
Interne Kennung: Część nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet 22
Beschreibung: 1 Tampon wewnątrznosowy prosty do tamowania krwotoków, wykonany ze skompresowanej gąbki PVA, sterylny, wyposażony w sznureczek 6cm x 1.5cm x 2cm x 20 szt. OP 2
Interne Kennung: Część nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet 23
Beschreibung: 1 Jałowy opatrunek do mocowania kaniul rozmiar: 5,8-6cm x 8cm wykonany z białej, miękkiej, delikatnej, przepuszczającej powietrze włókniny z elementem chłonnym w części centralnej o powierzchni 2,5cm x 2cm, powierzchnia lepna wokół elementu chłonnego ponad 1,5cm, dodatkowy wkład chłonny o wymiarach 3cm x 2,5cm, chroniący pacjenta przed uciskiem spowodowanym przez skrzydełka kaniuli x 50 szt. *Zaokrąglone rogi zapobiegające zwijaniu się włókniny. *Nacięcie w obrębie włókniny, nie nacięty element chłonny. *Klej zawarty w opatrunku nie powodujący alergii nawet przy dłuższym stosowaniu na skórze. *Opakowanie umożliwiające wyjęcie opatrunku poprzez rozchylenie listków. OP 180
Interne Kennung: Część nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet 24
Beschreibung: 1 Sterylny, przezroczysty, półprzepuszczal. opatrunek do mocowania kaniul obwodowych u dzieci,wzmocniony włókniną w części obejmującej kaniulę, z ramką ułatwiającą aplikację; proste wycięcie na port pionowy, zaokrąglone brzegi, 2 włókninowe paski mocujące, klej akrylowy równomiernie naniesiony na całej powierzchni przylepnej, opakowanie typu folia-folia 5cmx 5,7cm x 100 szt. OP 30
Interne Kennung: Część nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet 25
Beschreibung: 1 Opatrunki samoprzylepne, jałowe typu COSMOPORE 6 cm x 10 cm SZT 11000 2 Opatrunki samoprzylepne, jałowe typu COSMOPORE 6 cm x 15 cm SZT 3600 3 Opatrunki samoprzylepne, jałowe typu COSMOPORE 8 cm x 20 cm SZT 2000 4 Opatrunki samoprzylepne, jałowe typu COSMOPORE 10 cm x 20 cm SZT 3800
Interne Kennung: Część nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet 26
Beschreibung: 1 Opatrunki samoprzylepne, jałowe do zaopatrywania ran pooperacyjnych 7,2 cm x 5 cm x 50 szt. *Wykonany z włókniny z chłonnym wkładem i powłoką z nieprzylegającej warstwy kontaktowej z obszarem rany. Wymiary warstwy chłonnej 4cm x 2.5cm. Warstwa opatrunkowa o chłonności > 1100 g/m?, natomiast warstwa podkładu o sile przylegania min. 13N/25mm. Posiada klej bez zawartości lateksu, kalafonii, metali ciężkich i ftalanów. Opatrunek posiada rozcięcie poprzeczne ułatwiające aplikację, opakowanie typu peel-pack posiadające znacznik kierunku otwierania, podziałkę ułatwiającą dobranie poprawnego rozmiaru oraz informację o wymiarze wkładu chłonnego (wymagana karta techniczna wyrobu). Opakowanie zbiorcze-pudełko na maksymalnie 50 szt., zawiera pełną informację o produkcie, łącznie z informacją o dacie przydatności do użycia. OP 2300
Interne Kennung: Część nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet 27
Beschreibung: 1 Niejałowy, samoprzylepny, hypoalergiczny przylepiec mocujący do drenów donosowych, wykonany z włókniny, z klejem akrylowym, cienki i elastyczny w kolorze cielistym rozm. 3,6 cm x 4 cm x 50 szt. OP 50
Interne Kennung: Część nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet 28
Beschreibung: 1 Kompresy z gazy jałowe 17nitkowe 12 warstw z nitką radiacyjną 5 cm x 5 cm x 10 szt. * OP 700 2 Kompresy z gazy jałowe 17nitkowe 12 warstw z nitką radiacyjną 7,5 cm x 7,5 cm x 20 szt. * OP 11000 *dotyczy obu pozycji *Kompresy miękkie, chłonne, brzegi składane do wewnątrz zabezpieczające przed strzępieniem się materiału, kontrast Rtg w formie nitki, a nie gumki. *Zamawiający wymaga, aby masa powierzchniowa gazy, z której wykonane są kompresy była zgodna z normą PN EN 14079 i wynosiła min. 23g/m?. *Opakowanie posiada samoprzylepną etykietę z pełnym opisem produktu i ilością kompresów, umożliwiającą wklejenie w kartę pacjenta. *Pakiety z kompresami jałowymi powinny otwierać się w sposób łatwy i gwarantujący zachowanie sterylności zawartości pakietu (odpowiednia długość zakładek - listków, które nie powinny rwać się przy otwieraniu).
Interne Kennung: Część nr 28
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet 29
Beschreibung: 1 Tampony z gazy bawełnianej, jałowe, 24 nitkowe, z nitką Rtg, w kształcie fasolki mocno zwiniętej z jednego kawałka gazy 6cm x 6cm x 10 szt. *Zamawiający wymaga, aby masa powierzchniowa gazy, z której wykonane są kompresy była zgodna z normą PN EN 14079 i wynosiła min. 23g/m?. *Opakowanie posiada samoprzylepną etykietę z pełnym opisem produktu i ilością kompresów, umożliwiającą wklejenie w kartę pacjenta. OP 2000
Interne Kennung: Część nr 29
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet 30
Beschreibung: 1 Jałowe setony noworodkowe z gazy 17 nitkowej, 8W z nitką Rtg 5 cm x 20 cm x 5 szt.* OP 200 2 Jałowe setony pediatryczne z gazy 17 nitkowej, 8W z nitką Rtg 5 cm x 60 cm x 5 szt.* OP 2500 *dotyczy obu pozycji *W opakowaniu torebce foliowo-papierowej opatrzone etykietą z dwoma metkami samoprzylepnymi informującymi o kodzie wyrobu, serii, dacie ważności, identyfikacji wytwórcy. *Wyroby z gazy zgodne z normą PN EN 14079
Interne Kennung: Część nr 30