627702-2026 - Wettbewerb
Polen – Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport) – Usługi transportu sanitarnego.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługi transportu sanitarnego.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są usługi transportu sanitarnego pacjentów, transportu materiałów biologicznych, transportu krwi i jej składników dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie przy ul. Szopena 2 i przy ul. Rycerskiej 2. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 2 do SWZ) oraz w Formularzu cenowo - ofertowym (Załącznik nr 1 do SWZ), stanowiące integralną część SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje świadczenie usług na w/w przedmioty zamówienia na okres 36 miesięcy. 4. Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych. 5. Kat. CPC: 2. 6. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: Termin realizacji zamówienia: przez 36 miesięcy, licząc od daty zawarcia umowy. Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy w przypadku nie zrealizowania w okresie umowy całości przedmiotu umowy wskutek realizacji niższych zamówień – zmiana umowy wymaga aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Interne KennungPostępowanie nr 46 / ZP.261.1-DTE.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1 - Usługi transportu sanitarnego.
Interne KennungCzęść nr 1