2. Verfahren
Verfahren
Titel: Digitální platforma pro tvorbu, úpravu a správu studijních a školících materiálů
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zhotovení a implementace digitální platformy pro tvorbu, správu a sdílení vzdělávacích a školících materiálů, včetně podpory moderních forem prezentace a zajištění škálovatelného, kolaborativního a bezpečného prostředí.
Interne Kennung: Digitální platforma
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zákon č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software
5. Los
Los: LOT-0001