2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i montaż dwóch transformatorów 110/15 kV o mocy docelowej 40 MVA dla stacji 110/15 kV Tomaszów 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Zakup i montaż dwóch transformatorów 110/15 kV o mocy docelowej 40 MVA dla stacji 110/15 kV Tomaszów 1
Interne Kennung: POST/DYS/OLD/GZ/02991/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w języku polskim, w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity: Dz. U. z 2026 r. poz. 793), dalej "Ustawa PZP" – jako zamówienie sektorowe o wartości przekraczającej progi unijne, o których mowa w art. 3 ust. 1 pkt 2 Ustawy PZP. Szczegółowe aspekty procedury zostały zawarte w SWZ dostępnej pod adresem: https:// swpp2.gkpge.pl. Pod tym adresem będą udostępniane SWZ, zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31170000 Transformatoren
5. Los
Los: LOT-0001
627713-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: POST/DYS/OLD/GZ/02991/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 31170000 Transformers
5. Lot
Lot: LOT-0001