See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uppdrag längs stängslet inom område Vilhelmina norra del 2
Beschreibung: Stängselbyte, röjning och stolparna skall vridas så det blir färskt virke i stolpen att fästa stängslet i. Sträckan för uppdraget är cirka 6 kilometer.
Vorherige Bekanntmachung: 47622-2026
Interne Kennung: 2026-1013
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000