2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Libavá – skladová hala Smilov, Přáslavice, Daskabát a SST Velká Střelná – výstavba“ – PD
Beschreibung: Předmětem je výstavba 4 budov - skladů na zařízeních BVP II Smilov, SBV Přáslavice, PS Daskabát a SST Velká Střelná. Budovy budou totožné v následné specifikaci: výstavba skladové haly (zděné nebo lehké ocelové konstrukce), temperované na min 15°C, o rozměrech 35 x 15 m, s výškou stěny 5 m a sedlovou střechou se sklonem 15°, prosvětlené (okny, stropními světlíky), podlaha s protiskluzovým povrchem, s únosnosti 3 000 kg/m2; dvoje vrata o velikosti 4 x 4 m, s integrovanými vstupními dveřmi (0,9 x 2,0 m), rozvody elektro, světelné a zásuvkové obvody (230 V a 400 V) k zabezpečení nabíjení zdrojů zvedáků terčů. Předpokládá se nutnost posílení trafostanic na jednotlivých zařízeních. Součástí bude vybudování zpevněné příjezdové komunikace šířky 3 m v délce 50 až 100 m pro příjezd nákladních vozidel o max hmotnosti 40 t. Podrobnější popis je v Technické specifikaci - zadání.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem je výstavba 4 budov - skladů na zařízeních BVP II Smilov, SBV Přáslavice, PS Daskabát a SST Velká Střelná. Budovy budou totožné v následné specifikaci: výstavba skladové haly (zděné nebo lehké ocelové konstrukce), temperované na min 15°C, o rozměrech 35 x 15 m, s výškou stěny 5 m a sedlovou střechou se sklonem 15°, prosvětlené (okny, stropními světlíky), podlaha s protiskluzovým povrchem, s únosnosti 3 000 kg/m2; dvoje vrata o velikosti 4 x 4 m, s integrovanými vstupními dveřmi (0,9 x 2,0 m), rozvody elektro, světelné a zásuvkové obvody (230 V a 400 V) k zabezpečení nabíjení zdrojů zvedáků terčů. Předpokládá se nutnost posílení trafostanic na jednotlivých zařízeních. Součástí bude vybudování zpevněné příjezdové komunikace šířky 3 m v délce 50 až 100 m pro příjezd nákladních vozidel o max hmotnosti 40 t.
Interne Kennung: 20612/2026-1322