2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimowe utrzymanie ulic na terenie miasta Kobyłka w sezonie 2025/2026
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje prace związane z zimowym utrzymaniem dróg gminnych (poza drogami wojewódzkimi i powiatowymi) oraz ciągów pieszo-rowerowych, chodników i parkingów w Kobyłce poprzez odśnieżanie oraz usuwanie gołoledzi i śliskości zimowej. Przedmiot zamówienia jest podzielony na dwie części: część I: utrzymanie dróg gminnych w Kobyłce poprzez odśnieżanie oraz usuwanie gołoledzi i śliskości zimowej ulic, część II: utrzymanie ciągów pieszo-rowerowych, chodników i parkingów poprzez odśnieżanie oraz usuwanie gołoledzi i śliskości zimowej
Interne Kennung: WZP.271.27.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Utrzymanie dróg gminnych w Kobyłce poprzez odśnieżanie oraz usuwanie gołoledzi i śliskości zimowej ulic
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje prace związane z zimowym utrzymaniem dróg gminnych (poza drogami wojewódzkimi i powiatowymi) w Kobyłce poprzez odśnieżanie oraz usuwanie gołoledzi i śliskości zimowej.
Interne Kennung: Część I
Los: LOT-0002
Titel: Utrzymanie ciągów pieszo-rowerowych, chodników i parkingów w Kobyłce poprzez odśnieżanie oraz usuwanie gołoledzi i śliskości zimowej
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje prace związane z zimowym utrzymaniem ciągów pieszo-rowerowych, chodników i parkingów w Kobyłce poprzez odśnieżanie oraz usuwanie gołoledzi i śliskości zimowej.
Interne Kennung: Część II