See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém – Těžby a související lesnické práce na LHC Městské lesy Plzeň
Beschreibung: Cílem zadávacího řízení je zavedení dynamického nákupního (dále též „DNS“) dle § 138 a násl. zákona s více dodavateli za účelem poskytování služeb v oblasti těžebních činností a souvisejících lesnických prací na LHC Městské lesy Plzeň. Předmět plnění zahrnuje zejména obnovu lesa, oplocování, ochranu lesních kultur, těžbu dříví, likvidaci těžebních zbytků, ochranu sazenic proti zvěři a mechanizovanou přípravu půdy. Jednotlivé veřejné zakázky budou v závislosti na aktuální potřebě zadavatele realizovány jako dílčí plnění, jejichž realizace proběhne samostatně. Zadavatel hodlá zavést DNS na dobu 48 kalendářních měsíců, v jeho rámci pak vyčleňuje kategorie. DNS je rozdělen do samostatných kategorií. Každá níže uvedená kategorie představuje samostatnou kategorii DNS. Dodavatel při podání žádosti o účast určí, do které kategorie nebo kategorií DNS žádá být zařazen; označit může jednu kategorii, více kategorií nebo všechny kategorie DNS. Kategorie 1 – Obnova lesa – zalesňování jamkovou sadbou do připravené i nepřipravené půdy Kategorie 2 – Obnova lesa – zalesňování štěrbinovou sadbou do nepřipravené půdy Kategorie 3 – Obnova lesa – zalesňování štěrbinovou sadbou do připravené půdy po mechanické přípravě Kategorie 4 – Oplocování: Oplocenky – stavba z pletiva Kategorie 5 – Oplocování: Oplocenky – stavba dřevěných oplocenek. Kategorie 6 – Oplocování: Oplocenky – stavba oplocenky z pletiva včetně dodání veškerého materiálu Kategorie 7 – Oplocování: Likvidace dřevěného oplocení Kategorie 8 – Oplocování: Likvidace drátěného oplocení Kategorie 9 – Ochrana kultur proti buřeni – první ožin Kategorie 10 – Ochrana kultur proti buřeni – druhý a třetí ožin Kategorie 11 – Ochrana kultur proti buřeni – první ožin křovinořezem Kategorie 12 – Ochrana kultur proti buřeni – druhý a třetí ožin křovinořezem Kategorie 13 – Těžba dříví mýtní úmyslná i nahodilá JMP, přibližování formou vyvážení na odvozní místo Kategorie 14 – Těžba dříví mýtní úmyslná i nahodilá JMP, přibližování formou vlečení na odvozní místo Kategorie 15 – Těžba dříví mýtní úmyslná i nahodilá harvestorovou technologií Kategorie 16 – Těžba dříví předmýtní úmyslná harvestorovou technologií – kategorie malý harvestor Kategorie 17 – Těžba dříví předmýtní úmyslná harvestorovou technologií – kategorie střední harvestor Kategorie 18 – Likvidace těžebních zbytků: Odstraňování klestu – snášení Kategorie 19 – Likvidace těžebních zbytků: Drcení klestu a těžebních zbytků s ponecháním na lokalitě P Kategorie 20 – Ochrana sazenic proti zvěři repelenty Kategorie 21 – Mechanizovaná příprava půdy: Příprava půdy – naorávání Jednotlivé zakázky v zavedeném DNS budou zadávány na základě dílčích výzev (minitendrů), ve kterých bude s ohledem na konkrétní podmínky přesně vymezen předmět konkrétní zakázky a budou upřesněny podmínky plnění, zejména předmět dílčí smlouvy o dílo, místo plnění a případně další speciální podmínky plnění.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung
5. Los
Los: LOT-0045
Titel: Kategorie 10 – Ochrana kultur proti buřeni – druhý a třetí ožin
Beschreibung: Předmět této kategorie DNS je podrobně specifikován v technologických listech, které jsou přílohou zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 010
Los: LOT-0046
Titel: Kategorie 11 – Ochrana kultur proti buřeni – první ožin křovinořezem
Interne Kennung: 011
Los: LOT-0053
Titel: Kategorie 18 – Likvidace těžebních zbytků: Odstraňování klestu – snášení
Interne Kennung: 018
Los: LOT-0054
Titel: Kategorie 19 – Likvidace těžebních zbytků: Drcení klestu a těžebních zbytků s ponecháním na lokalitě P
Interne Kennung: 019
Los: LOT-0055
Titel: Kategorie 20 – Ochrana sazenic proti zvěři repelenty
Interne Kennung: 020
Los: LOT-0056
Titel: Kategorie 21 – Mechanizovaná příprava půdy: Příprava půdy – naorávání
Interne Kennung: 021
Los: LOT-0051
Titel: Kategorie 16 – Těžba dříví předmýtní úmyslná harvestorovou technologií – kategorie malý harvestor
Interne Kennung: 016
Los: LOT-0050
Titel: Kategorie 15 – Těžba dříví mýtní úmyslná i nahodilá harvestorovou technologií
Interne Kennung: 015
Los: LOT-0049
Titel: Kategorie 14 – Těžba dříví mýtní úmyslná i nahodilá JMP, přibližování formou vlečení na odvozní místo
Interne Kennung: 014
Los: LOT-0048
Titel: Kategorie 13 – Těžba dříví mýtní úmyslná i nahodilá JMP, přibližování formou vyvážení na odvozní místo
Interne Kennung: 013
Los: LOT-0047
Titel: Kategorie 12 – Ochrana kultur proti buřeni – druhý a třetí ožin křovinořezem
Interne Kennung: 012
Los: LOT-0052
Titel: Kategorie 17 – Těžba dříví předmýtní úmyslná harvestorovou technologií – kategorie střední harvestor
Interne Kennung: 017
Los: LOT-0001
Titel: Kategorie 1 – Obnova lesa – zalesňování jamkovou sadbou do připravené i nepřipravené půdy
Interne Kennung: 001
Los: LOT-0044
Titel: Kategorie 9 – Ochrana kultur proti buřeni – první ožin
Interne Kennung: 009
Los: LOT-0043
Titel: Kategorie 8 – Oplocování: Likvidace drátěného oplocení
Interne Kennung: 008
Los: LOT-0042
Titel: Kategorie 7 – Oplocování: Likvidace dřevěného oplocení
Interne Kennung: 007
Los: LOT-0041
Titel: Kategorie 6 – Oplocování: Oplocenky – stavba oplocenky z pletiva včetně dodání veškerého materiálu
Interne Kennung: 006
Los: LOT-0040
Titel: Kategorie 5 – Oplocování: Oplocenky – stavba dřevěných oplocenek
Interne Kennung: 005
Los: LOT-0039
Titel: Kategorie 4 – Oplocování: Oplocenky – stavba z pletiva
Interne Kennung: 004
Los: LOT-0038
Titel: Kategorie 3 – Obnova lesa – zalesňování štěrbinovou sadbou do připravené půdy po mechanické přípravě
Interne Kennung: 003
Los: LOT-0037
Titel: Kategorie 2 – Obnova lesa – zalesňování štěrbinovou sadbou do nepřipravené půdy
Interne Kennung: 002