2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup zamrażarek głębokiego zamrażania -70oC do przechowywania tkanek ludzkich wraz z instalacją, uruchomieniem oraz niezbędnymi robotami budowlanymi związanymi z przygotowaniem miejsca instalacji urządzeń.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup zamrażarek głębokiego zamrażania -70oC do przechowywania tkanek ludzkich wraz z instalacją, uruchomieniem oraz niezbędnymi robotami budowlanymi związanymi z przygotowaniem miejsca instalacji urządzeń. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/zestawienie parametrów wymaganych/parametrów ocenianych zawiera Załącznik nr 2 do SWZ. Przedmiot zamówienia w zakresie wykonania dokumentacji projektowej i robót budowlanych związanych z instalacją aparatu oraz adaptacją i modernizacją pomieszczeń przeznaczonych na ten cel w Narodowym Instytucie Onkologii im. Marii Skłodowskiej – Curie - Państwowym Instytucie Badawczym określa Programem Funkcjonalno-Użytkowym stanowiący Załącznik nr 9 do SWZ.
Interne Kennung: PN-136/26/JSZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39711100 Kühlschränke und Tiefkühltruhen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 39180000 Labormöbel, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 45400000 Baufertigstellung, 45215143 Bau von Räumen für Vorfelddiagnostik, 45223210 Bauarbeiten für Stahlkonstruktionen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45232460 Sanitäre Anlagen, 45332400 Installation von Sanitäreinrichtungen, 45314320 Installation von Computerkabelnetzen, 45343000 Brandschutz-Installationsarbeiten, 45331220 Installation von Klimaanlagen, 42961100 Zugangskontrollsystem, 45314320 Installation von Computerkabelnetzen, 45400000 Baufertigstellung, 44112310 Trennwände, 45421152 Installation von Trennwänden, 45410000 Putzarbeiten, 45442100 Anstricharbeiten, 45421141 Einbau von Trennwänden, 45421146 Einbau von abgehängten Decken, 45421000 Bautischlerarbeiten, 45421100 Einbau von Türen und Fenstern sowie Zubehör, 45421160 Beschlagarbeiten, 45430000 Bodenbelags- und Wandverkleidungsarbeiten, 45432100 Bodenverlege- und Bodenbelagsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup zamrażarek głębokiego zamrażania -70oC do przechowywania tkanek ludzkich wraz z instalacją, uruchomieniem oraz niezbędnymi robotami budowlanymi związanymi z przygotowaniem miejsca instalacji urządzeń
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup zamrażarek głębokiego zamrażania -70oC do przechowywania tkanek ludzkich wraz z instalacją, uruchomieniem oraz niezbędnymi robotami budowlanymi związanymi z przygotowaniem miejsca instalacji urządzeń. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/zestawienie parametrów wymaganych/parametrów ocenianych zawiera Załącznik nr 2 do SWZ. Przedmiot zamówienia w zakresie wykonania dokumentacji projektowej i robót budowlanych związanych z instalacją aparatu oraz adaptacją i modernizacją pomieszczeń przeznaczonych na ten cel w Narodowym Instytucie Onkologii im. Marii Skłodowskiej – Curie - Państwowym Instytucie Badawczym określa Programem Funkcjonalno-Użytkowym stanowiący Załącznik nr 9 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71220000 Architekturentwurf, 39180000 Labormöbel, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 45400000 Baufertigstellung, 45215143 Bau von Räumen für Vorfelddiagnostik, 45223210 Bauarbeiten für Stahlkonstruktionen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45232460 Sanitäre Anlagen, 45332400 Installation von Sanitäreinrichtungen, 45314320 Installation von Computerkabelnetzen, 45343000 Brandschutz-Installationsarbeiten, 45331220 Installation von Klimaanlagen, 42961100 Zugangskontrollsystem, 45314320 Installation von Computerkabelnetzen, 45400000 Baufertigstellung, 44112310 Trennwände, 45421152 Installation von Trennwänden, 45410000 Putzarbeiten, 45442100 Anstricharbeiten, 45421141 Einbau von Trennwänden, 45421146 Einbau von abgehängten Decken, 45421000 Bautischlerarbeiten, 45421100 Einbau von Türen und Fenstern sowie Zubehör, 45421160 Beschlagarbeiten, 45430000 Bodenbelags- und Wandverkleidungsarbeiten, 45432100 Bodenverlege- und Bodenbelagsarbeiten