See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie świadczeń zdrowotnych z dziedziny położnictwo i ginekologia w Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka im. Prof. Wojciecha Starzewskiego - Szpital Miejski w Zabrzu
Beschreibung: Wykonywanie świadczeń zdrowotnych z dziedziny położnictwo i ginekologia w Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka im. Prof. Wojciecha Starzewskiego - Szpital Miejski w Zabrzu
Interne Kennung: 45/DP/08/2025
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85111300 Gynäkologische Versorgung im Krankenhaus
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługi lekarskie w ramach specjalności położnictwo i ginekologia w tym udzielanie świadczeń zdrowotnych, wykonywanie procedur medycznych w Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka im. Prof. Wojciecha Starzewskiego - Szpital Miejski w Zabrzu
Beschreibung: Usługi lekarskie w ramach specjalności położnictwo i ginekologia w tym udzielanie świadczeń zdrowotnych, wykonywanie procedur medycznych w Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka im. Prof. Wojciecha Starzewskiego - Szpital Miejski w Zabrzu
Interne Kennung: pakiet 1 45/DP/08/2025
Los: LOT-0002
Titel: Wykonywanie świadczeń zdrowotnych z dziedziny położnictwo i ginekologia w ramach dyżurów medycznych w Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka im. Prof. Wojciecha Starzewskiego - Szpital Miejski w Zabrzu
Beschreibung: Wykonywanie świadczeń zdrowotnych z dziedziny położnictwo i ginekologia w ramach dyżurów medycznych w Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka im. Prof. Wojciecha Starzewskiego - Szpital Miejski w Zabrzu
Interne Kennung: pakiet 2 45/DP/08/2025