627826-2026 - Wettbewerb
Dänemark – Bauaufsicht – INHOUSE06 In-house arbejdsmiljøkoordinering - dynamisk indkøbssystem
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelINHOUSE06 In-house arbejdsmiljøkoordinering - dynamisk indkøbssystem
BeschreibungDet dynamiske indkøbssystem anvendes til tilbudsindhentning på aftaler, hvor rådgiveren skal stille medarbejdere til rådighed for Vejdirektoratet til gennemførelse af opgaver på et af Vejdirektoratets tjenestesteder, herunder midlertidige tjenestesteder (tilsynskontorer). Udbuddet omfatter arbejdsmiljøkoordinering.
Interne Kennung741735
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht
5. Los
LosLOT-0001
TitelSe punkt 2.1
BeschreibungSe punkt 2.1
627826-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 741735
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71520000 Construction supervision services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Se punkt 2.1
Description: Se punkt 2.1