627831-2026 - Ergebnis
Ungarn – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – Élelmiszer-alapanyagok (Vámosmikola és Visegrád)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Élelmiszer-alapanyagok (Vámosmikola és Visegrád)
Beschreibung: Szállítási keretszerződés a Fővárosi Önkormányzat Vámosmikolai Idősek Otthona vámosmikolai és visegrádi telephelyének élelmezési alapanyagainak biztosítására, 12 hónapra, részekre történő ajánlattétellel, az alábbi részek vonatkozásában: - 1. rész: Mirelit húsáruk - 2. rész: Mirelit baromfi-hal - 3. rész: Mirelit zöldségek - 4. rész: Hentesáru - 5. rész: Tej, tejtermékek - 6. rész: Fűszerek, szárazáruk, italok - 7. rész: Instant termékek - 8. rész: Cukrász termékek - 9. rész: Zöldség, gyümölcs, tojás - 10. rész: Pékáruk
Vorherige Bekanntmachung: 401691-2026
Interne Kennung: EKR001028962026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Az értékelési szempontokat lásd a hirdetmény BT-540 mezőiben (a felhívás II.2.5. pontjában).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Mirelit húsáruk
Beschreibung: 1. rész: Mirelit húsáruk. Az 1. rész szerződéses nettó keretösszege 12 hónapra: 15.000.000 Ft. Várható 12 havi mennyiség: 10.170 kg. - A vámosmikolai telephelyre: 7350 kg. - A visegrádi telephelyre: 2820 kg. Az egyes termékekhez tartozó részletes specifikációt és a várható mennyiségi adatokat a „Tételes ajánlat” nevű excel-táblázat tartalmazza, mely letölthető az EKR-ben az „Ajánlati dokumentáció” főmenü „Benyújtandó iratok jegyzéke ” almenüben. Ajánlatkérő a táblázatban szereplő mennyiségi adatokat az ajánlatok összehasonlítása érdekében adta meg, az elszámolás (számlázás) a szerződés hatálya alatt ténylegesen megrendelt/átvett élelmiszerféleségek és mennyiségek alapján történik, a nyertes ajánlattevő által megadott egységárak alapján, az adott részhez megadott keretösszeg erejéig. Ha valamely rész tekintetében a 12 hónapos időszakon belül a szerződéses keretösszeg kimerül, az adott részre vonatkozó szerződés automatikusan megszűnik. Ahol a terméklistában a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása szükségessé tette a meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú termékre történő hivatkozást, ott a megnevezés a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt és ajánlattevők a megadott gyártmányú és termékek helyett azzal egyenértékű termékeket is ajánlhatnak, a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésének megfelelően. Ajánlatkérő a keretösszeg 70 %-ára vállal lehívási kötelezettséget.
Interne Kennung: EKR001028962026/1
Haupteinstufung (cpv): 15110000 Fleisch
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15130000 Fleischerzeugnisse, 15896000 Tiefkühlprodukte
Los: LOT-0002
Titel: Mirelit baromfi-hal
Beschreibung: 2. rész: Mirelit baromfi-hal. A 2. rész szerződéses nettó keretösszege 12 hónapra: 5.500.000 Ft. Várható 12 havi mennyiség: 4.615 kg. - A vámosmikolai telephelyre: 3100 kg. - A visegrádi telephelyre: 1515 kg. Az egyes termékekhez tartozó részletes specifikációt és a várható mennyiségi adatokat a „Tételes ajánlat” nevű excel-táblázat tartalmazza, mely letölthető az EKR-ben az „Ajánlati dokumentáció” főmenü „Benyújtandó iratok jegyzéke ” almenüben. Ajánlatkérő a táblázatban szereplő mennyiségi adatokat az ajánlatok összehasonlítása érdekében adta meg, az elszámolás (számlázás) a szerződés hatálya alatt ténylegesen megrendelt/átvett élelmiszerféleségek és mennyiségek alapján történik, a nyertes ajánlattevő által megadott egységárak alapján, az adott részhez megadott keretösszeg erejéig. Ha valamely rész tekintetében a 12 hónapos időszakon belül a szerződéses keretösszeg kimerül, az adott részre vonatkozó szerződés automatikusan megszűnik. Ahol a terméklistában a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása szükségessé tette a meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú termékre történő hivatkozást, ott a megnevezés a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt és ajánlattevők a megadott gyártmányú és termékek helyett azzal egyenértékű termékeket is ajánlhatnak, a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésének megfelelően. Ajánlatkérő a keretösszeg 70 %-ára vállal lehívási kötelezettséget.
Interne Kennung: EKR001028962026/2
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15130000 Fleischerzeugnisse, 15896000 Tiefkühlprodukte, 15119600 Fischfleisch
Los: LOT-0003
Titel: Mirelit zöldségek
Beschreibung: 3. rész: Mirelit zöldségek. A 3. rész szerződéses nettó keretösszege 12 hónapra: 6.000.000 Ft. Várható 12 havi mennyiség: 11.284 kg. - A vámosmikolai telephelyre: 7372 kg. - A visegrádi telephelyre: 3912 kg. Az egyes termékekhez tartozó részletes specifikációt és a várható mennyiségi adatokat a „Tételes ajánlat” nevű excel-táblázat tartalmazza, mely letölthető az EKR-ben az „Ajánlati dokumentáció” főmenü „Benyújtandó iratok jegyzéke ” almenüben. Ajánlatkérő a táblázatban szereplő mennyiségi adatokat az ajánlatok összehasonlítása érdekében adta meg, az elszámolás (számlázás) a szerződés hatálya alatt ténylegesen megrendelt/átvett élelmiszerféleségek és mennyiségek alapján történik, a nyertes ajánlattevő által megadott egységárak alapján, az adott részhez megadott keretösszeg erejéig. Ha valamely rész tekintetében a 12 hónapos időszakon belül a szerződéses keretösszeg kimerül, az adott részre vonatkozó szerződés automatikusan megszűnik. Ahol a terméklistában a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása szükségessé tette a meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú termékre történő hivatkozást, ott a megnevezés a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt és ajánlattevők a megadott gyártmányú és termékek helyett azzal egyenértékű termékeket is ajánlhatnak, a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésének megfelelően. Ajánlatkérő a keretösszeg 70 %-ára vállal lehívási kötelezettséget.
Interne Kennung: EKR001028962026/3
Haupteinstufung (cpv): 15330000 Verarbeitetes Obst und Gemüse
Los: LOT-0004
Titel: Hentesáruk
Beschreibung: 4. rész: Hentesáruk. A 4. rész szerződéses nettó keretösszege 12 hónapra: 15.000.000 Ft. Várható 12 havi mennyiség: 11.920 kg. - A vámosmikolai telephelyre: 7820 kg. - A visegrádi telephelyre: 4100 kg. Az egyes termékekhez tartozó részletes specifikációt és a várható mennyiségi adatokat a „Tételes ajánlat” nevű excel-táblázat tartalmazza, mely letölthető az EKR-ben az „Ajánlati dokumentáció” főmenü „Benyújtandó iratok jegyzéke ” almenüben. Ajánlatkérő a táblázatban szereplő mennyiségi adatokat az ajánlatok összehasonlítása érdekében adta meg, az elszámolás (számlázás) a szerződés hatálya alatt ténylegesen megrendelt/átvett élelmiszerféleségek és mennyiségek alapján történik, a nyertes ajánlattevő által megadott egységárak alapján, az adott részhez megadott keretösszeg erejéig. Ha valamely rész tekintetében a 12 hónapos időszakon belül a szerződéses keretösszeg kimerül, az adott részre vonatkozó szerződés automatikusan megszűnik. Ahol a terméklistában a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása szükségessé tette a meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú termékre történő hivatkozást, ott a megnevezés a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt és ajánlattevők a megadott gyártmányú és termékek helyett azzal egyenértékű termékeket is ajánlhatnak, a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésének megfelelően. Ajánlatkérő a keretösszeg 70 %-ára vállal lehívási kötelezettséget.
Interne Kennung: EKR001028962026/4
Haupteinstufung (cpv): 15130000 Fleischerzeugnisse
Los: LOT-0005
Titel: Tej, tejtermékek
Beschreibung: 5. rész: Tej, tejtermékek. Az 5. rész szerződéses nettó keretösszege 12 hónapra: 10.000.000 Ft. Várható 12 havi mennyiség: 13.960 liter, 2.780 kg, 28.940 db/doboz. - A vámosmikolai telephelyre: 9040 liter, 1820 kg, 19850 db/doboz. - A visegrádi telephelyre: 4920 liter, 960 kg, 9090 db/doboz. Az egyes termékekhez tartozó részletes specifikációt és a várható mennyiségi adatokat a „Tételes ajánlat” nevű excel-táblázat tartalmazza, mely letölthető az EKR-ben az „Ajánlati dokumentáció” főmenü „Benyújtandó iratok jegyzéke ” almenüben. Ajánlatkérő a táblázatban szereplő mennyiségi adatokat az ajánlatok összehasonlítása érdekében adta meg, az elszámolás (számlázás) a szerződés hatálya alatt ténylegesen megrendelt/átvett élelmiszerféleségek és mennyiségek alapján történik, a nyertes ajánlattevő által megadott egységárak alapján, az adott részhez megadott keretösszeg erejéig. Ha valamely rész tekintetében a 12 hónapos időszakon belül a szerződéses keretösszeg kimerül, az adott részre vonatkozó szerződés automatikusan megszűnik. Ahol a terméklistában a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása szükségessé tette a meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú termékre történő hivatkozást, ott a megnevezés a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt és ajánlattevők a megadott gyártmányú és termékek helyett azzal egyenértékű termékeket is ajánlhatnak, a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésének megfelelően. Ajánlatkérő a keretösszeg 70 %-ára vállal lehívási kötelezettséget.
Interne Kennung: EKR001028962026/5
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0006
Titel: Fűszerek, szárazáruk, italok
Beschreibung: 6. rész: Fűszerek, szárazáruk, italok. A 6. rész szerződéses nettó keretösszege 12 hónapra: 24.000.000 Ft. Várható 12 havi mennyiség: 23699 kg, 57352 db/doboz/csomag/üveg, 4460 liter. - A vámosmikolai telephelyre: 15994 kg, 36807 db/doboz/csomag/üveg, 2530 liter. - A visegrádi telephelyre: 7705 kg, 20545 db/doboz/csomag/üveg, 1930 liter. Az egyes termékekhez tartozó részletes specifikációt és a várható mennyiségi adatokat a „Tételes ajánlat” nevű excel-táblázat tartalmazza, mely letölthető az EKR-ben az „Ajánlati dokumentáció” főmenü „Benyújtandó iratok jegyzéke ” almenüben. Ajánlatkérő a táblázatban szereplő mennyiségi adatokat az ajánlatok összehasonlítása érdekében adta meg, az elszámolás (számlázás) a szerződés hatálya alatt ténylegesen megrendelt/átvett élelmiszerféleségek és mennyiségek alapján történik, a nyertes ajánlattevő által megadott egységárak alapján, az adott részhez megadott keretösszeg erejéig. Ha valamely rész tekintetében a 12 hónapos időszakon belül a szerződéses keretösszeg kimerül, az adott részre vonatkozó szerződés automatikusan megszűnik. Ahol a terméklistában a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása szükségessé tette a meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú termékre történő hivatkozást, ott a megnevezés a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt és ajánlattevők a megadott gyártmányú és termékek helyett azzal egyenértékű termékeket is ajánlhatnak, a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésének megfelelően. Ajánlatkérő a keretösszeg 70 %-ára vállal lehívási kötelezettséget.
Interne Kennung: EKR001028962026/6
Los: LOT-0007
Titel: Instant termékek
Beschreibung: 7. rész: Instant termékek. A 7. rész szerződéses nettó keretösszege 12 hónapra: 100.000 Ft. Várható 12 havi mennyiség: 6 kg. - A vámosmikolai telephelyre: 4 kg. - A visegrádi telephelyre: 2 kg. Az egyes termékekhez tartozó részletes specifikációt és a várható mennyiségi adatokat a „Tételes ajánlat” nevű excel-táblázat tartalmazza, mely letölthető az EKR-ben az „Ajánlati dokumentáció” főmenü „Benyújtandó iratok jegyzéke ” almenüben. Ajánlatkérő a táblázatban szereplő mennyiségi adatokat az ajánlatok összehasonlítása érdekében adta meg, az elszámolás (számlázás) a szerződés hatálya alatt ténylegesen megrendelt/átvett élelmiszerféleségek és mennyiségek alapján történik, a nyertes ajánlattevő által megadott egységárak alapján, az adott részhez megadott keretösszeg erejéig. Ha valamely rész tekintetében a 12 hónapos időszakon belül a szerződéses keretösszeg kimerül, az adott részre vonatkozó szerződés automatikusan megszűnik. Ahol a terméklistában a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása szükségessé tette a meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú termékre történő hivatkozást, ott a megnevezés a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt és ajánlattevők a megadott gyártmányú és termékek helyett azzal egyenértékű termékeket is ajánlhatnak, a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésének megfelelően. Ajánlatkérő a keretösszeg 70 %-ára vállal lehívási kötelezettséget.
Interne Kennung: EKR001028962026/7
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Los: LOT-0008
Titel: Cukrász termékek
Beschreibung: 8. rész: Cukrász termékek. A 8. rész szerződéses nettó keretösszege 12 hónapra: 200.000 Ft. Várható 12 havi mennyiség: 3230 db. - A vámosmikolai telephelyre: 2130 db. - A visegrádi telephelyre: 1100 db. Az egyes termékekhez tartozó részletes specifikációt és a várható mennyiségi adatokat a „Tételes ajánlat” nevű excel-táblázat tartalmazza, mely letölthető az EKR-ben az „Ajánlati dokumentáció” főmenü „Benyújtandó iratok jegyzéke ” almenüben. Ajánlatkérő a táblázatban szereplő mennyiségi adatokat az ajánlatok összehasonlítása érdekében adta meg, az elszámolás (számlázás) a szerződés hatálya alatt ténylegesen megrendelt/átvett élelmiszerféleségek és mennyiségek alapján történik, a nyertes ajánlattevő által megadott egységárak alapján, az adott részhez megadott keretösszeg erejéig. Ha valamely rész tekintetében a 12 hónapos időszakon belül a szerződéses keretösszeg kimerül, az adott részre vonatkozó szerződés automatikusan megszűnik. Ahol a terméklistában a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása szükségessé tette a meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú termékre történő hivatkozást, ott a megnevezés a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt és ajánlattevők a megadott gyártmányú és termékek helyett azzal egyenértékű termékeket is ajánlhatnak, a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésének megfelelően. Ajánlatkérő a keretösszeg 70 %-ára vállal lehívási kötelezettséget.
Interne Kennung: EKR001028962026/8
Haupteinstufung (cpv): 15812100 Konditorwaren
Los: LOT-0009
Titel: Zöldség, gyümölcs, tojás
Beschreibung: 9. rész: Zöldség, gyümölcs, tojás. A 9. rész szerződéses nettó keretösszege 12 hónapra: 12.000.000 Ft. Várható 12 havi mennyiség: 30345 kg, 42100 db/csomó. - A vámosmikolai telephelyre: 20900 kg, 31500 db/csomó. - A visegrádi telephelyre: 9445 kg, 10600 db/csomó. Az egyes termékekhez tartozó részletes specifikációt és a várható mennyiségi adatokat a „Tételes ajánlat” nevű excel-táblázat tartalmazza, mely letölthető az EKR-ben az „Ajánlati dokumentáció” főmenü „Benyújtandó iratok jegyzéke ” almenüben. Ajánlatkérő a táblázatban szereplő mennyiségi adatokat az ajánlatok összehasonlítása érdekében adta meg, az elszámolás (számlázás) a szerződés hatálya alatt ténylegesen megrendelt/átvett élelmiszerféleségek és mennyiségek alapján történik, a nyertes ajánlattevő által megadott egységárak alapján, az adott részhez megadott keretösszeg erejéig. Ha valamely rész tekintetében a 12 hónapos időszakon belül a szerződéses keretösszeg kimerül, az adott részre vonatkozó szerződés automatikusan megszűnik. Ahol a terméklistában a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása szükségessé tette a meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú termékre történő hivatkozást, ott a megnevezés a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt és ajánlattevők a megadott gyártmányú és termékek helyett azzal egyenértékű termékeket is ajánlhatnak, a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésének megfelelően. Ajánlatkérő a keretösszeg 70 %-ára vállal lehívási kötelezettséget.
Interne Kennung: EKR001028962026/9
Haupteinstufung (cpv): 03220000 Gemüse, Obst und Schalenfrüchte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03142500 Eier
Los: LOT-0010
Titel: Pékáruk
Beschreibung: 10. rész: Pékáruk. A 10. rész szerződéses nettó keretösszege 12 hónapra: 16.000.000 Ft. Várható 12 havi mennyiség: 30370 kg, 58090 db. - A vámosmikolai telephelyre: 20255 kg, 39740 db. - A visegrádi telephelyre: 10115 kg, 18350 db. Az egyes termékekhez tartozó részletes specifikációt és a várható mennyiségi adatokat a „Tételes ajánlat” nevű excel-táblázat tartalmazza, mely letölthető az EKR-ben az „Ajánlati dokumentáció” főmenü „Benyújtandó iratok jegyzéke ” almenüben. Ajánlatkérő a táblázatban szereplő mennyiségi adatokat az ajánlatok összehasonlítása érdekében adta meg, az elszámolás (számlázás) a szerződés hatálya alatt ténylegesen megrendelt/átvett élelmiszerféleségek és mennyiségek alapján történik, a nyertes ajánlattevő által megadott egységárak alapján, az adott részhez megadott keretösszeg erejéig. Ha valamely rész tekintetében a 12 hónapos időszakon belül a szerződéses keretösszeg kimerül, az adott részre vonatkozó szerződés automatikusan megszűnik. Ahol a terméklistában a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása szükségessé tette a meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú termékre történő hivatkozást, ott a megnevezés a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt és ajánlattevők a megadott gyártmányú és termékek helyett azzal egyenértékű termékeket is ajánlhatnak, a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésének megfelelően. Ajánlatkérő a keretösszeg 70 %-ára vállal lehívási kötelezettséget.
Interne Kennung: EKR001028962026/10
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15811100 Brot