See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Lwówek Śląski w roku 2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r., poz. 530 - "Ustawa o lasach") obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, utrzymania obiektów leśnych, gospodarki łąkowo-rolnej, ubocznego użytkowania lasu oraz usług z zakresu gospodarki szkółkarskiej, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Lwówek Śląski, w roku 2026
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Pakiet 01/2026 - Usługi z zakresu gospodarki leśnej w leśnictwie Ustronie
Beschreibung: Usługi z zakresu gospodarki leśnej w leśnictwie Ustronie
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Pakiet 02/2026 - Usługi z zakresu gospodarki leśnej w leśnictwie Nowogrodziec
Beschreibung: Usługi z zakresu gospodarki leśnej w leśnictwie Nowogrodziec
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Pakiet 03/2026 - Usługi z zakresu gospodarki leśnej w leśnictwie Czaple
Beschreibung: Usługi z zakresu gospodarki leśnej w leśnictwie Czaple
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Pakiet 04/2026 - Usługi z zakresu gospodarki leśnej w leśnictwie Kotliska
Beschreibung: Usługi z zakresu gospodarki leśnej w leśnictwie Kotliska
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - Pakiet 05/2026 - Usługi z zakresu gospodarki leśnej w leśnictwie Gradówek
Beschreibung: Usługi z zakresu gospodarki leśnej w leśnictwie Gradówek
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - Pakiet 06/2026 - Usługi z zakresu gospodarki leśnej w leśnictwie Pławna, Ubocze i Lubomierz
Beschreibung: Usługi z zakresu gospodarki leśnej w leśnictwie Pławna, Ubocze i Lubomierz
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 - Pakiet 07/2026 - Usługi z zakresu gospodarki leśnej w leśnictwie Bielanka
Beschreibung: Usługi z zakresu gospodarki leśnej w leśnictwie Bielanka
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 - Pakiet 08/2026 - Usługi z zakresu gospodarki leśnej w leśnictwie Wleń
Beschreibung: Usługi z zakresu gospodarki leśnej w leśnictwie Wleń
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 - Pakiet 09/2026 - Usługi z zakresu gospodarki leśnej w leśnictwie Łupki
Beschreibung: Usługi z zakresu gospodarki leśnej w leśnictwie Łupki
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 - Pakiet 10/2026 - Usługi z zakresu gospodarki leśnej w leśnictwie Czernica
Beschreibung: Usługi z zakresu gospodarki leśnej w leśnictwie Czernica
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 - Pakiet 11/2026 - Usługi z zakresu gospodarki leśnej w leśnictwie Maciejowiec
Beschreibung: Usługi z zakresu gospodarki leśnej w leśnictwie Maciejowiec
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 - Pakiet 12/2026 - Usługi z zakresu gospodarki leśnej w leśnictwie Płoszczyna i Siedlęcin
Beschreibung: Usługi z zakresu gospodarki leśnej w leśnictwie Płoszczyna i Siedlęcin
Los: LOT-0013
Titel: Część 13 - Pakiet 1/2026 - Usługi z zakresu gospodarki leśnej w szkółce leśnej
Beschreibung: Usługi z zakresu gospodarki leśnej w szkółce leśnej