See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy pieczywa i wyrobów cukierniczych w 2027r. – wraz z rozładunkiem w magazynach 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego zlokalizowanych w kompleksach wojskowych znajdujących się w rejonie działania 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zamościu: Zamość, Lublin, Chełm, Hrubieszów w zakresie 4 (czterech) części, Nr sprawy ZP/PN/49/2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy pieczywa i wyrobów cukierniczych w 2027r. – wraz z rozładunkiem w magazynach 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego zlokalizowanych w kompleksach wojskowych znajdujących się w rejonie działania 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zamościu: Zamość, Lublin, Chełm, Hrubieszów w zakresie 4 (czterech) części, Nr sprawy ZP/PN/49/2026 CZĘŚĆ 1: pieczywo i wyroby cukiernicze ul. Wojska Polskiego 2F, 22-400 Zamość CZĘŚĆ 2: pieczywo i wyroby cukiernicze ul. Zbigniewa Herberta 49, 20-468 Lublin ul. Droga Męczenników Majdanka 70, 20-325 Lublin CZĘŚĆ 3: pieczywo i wyroby cukiernicze ul. Lubelska 139, 22-100 Chełm CZĘŚĆ 4: pieczywo i wyroby cukiernicze ul. Dwernickiego 4, 22-500 Hrubieszów SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 1, części nr 2, części nr 3, części nr 4 określają: 1) Minimalne wymagania jakościowe w zakresie części nr 1 – stanowiący Załącznik nr 1a do SWZ; 2) Minimalne wymagania jakościowe w zakresie części nr 2 – stanowiący Załącznik nr 1b do SWZ; 3) Minimalne wymagania jakościowe w zakresie części nr 3 – stanowiący Załącznik nr 1c do SWZ; 4) Minimalne wymagania jakościowe w zakresie części nr 4 – stanowiący Załącznik nr 1d do SWZ; UWAGA! Zamawiający przedstawi jako załączniki minimalne wymagania jakościowe w odniesieniu do części nr 1,2,3,4 spakowane w jednym pliku w formacie ZIP; plik ten w formacie ZIP zostanie zamieszczony na platformie zakupowej w zakładce „załączniki do postępowania” jako załącznik nr 1 do SWZ. Wykaz asortymentowo-ilościowy dla poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 1, części nr 2, części nr 3, części nr 4 określa: 1) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 1 – stanowiący Załącznik nr 2a do SWZ; 2) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 2 – stanowiący Załącznik nr 2b do SWZ; 3) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 3 – stanowiący Załącznik nr 2c do SWZ; 4) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 4 – stanowiący Załącznik nr 2d do SWZ; UWAGA! Zamawiający przedstawi jako załącznik Wykazy asortymentowo-ilościowe do poszczególnych miejsc dostaw odpowiednio dla części nr 1,2,3,4, spakowane w jednym pliku w formacie ZIP; plik ten w formacie ZIP zostanie zamieszczony na platformie zakupowej w zakładce „załączniki do postępowania” jako Załącznik nr 2 do SWZ. SZCZEGÓŁOWE WYMAGANIA Zamawiającego w stosunku do dostawy 1. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania w ramach Umowy z prawa opcji (prawo opcji - 100% zamówienia podstawowego) w zakresie nieprzekraczającym asortymentu i ilości zawartych w załączniku, do umowy kolumna „ZAKRES PRAWA OPCJI”. 2. Ostateczna ilość zakupionej w ramach prawa opcji żywności będzie uzależniona od bieżących potrzeb Zamawiającego i posiadanych przez niego środków finansowych. 3. Żywność zakupiona w ramach prawa opcji musi spełniać wszystkie wymogi jak dla zamówienia gwarantowanego. 4. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji w szczególności w przypadku nieuzyskania środków finansowych na ten cel, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia co niniejszym Wykonawca akceptuje przez podpisanie niniejszej umowy. 5. Wykaz asortymentowo-ilościowy dla poszczególnych magazynów 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego zlokalizowanych w kompleksach wojskowych znajdujących się w rejonie działania 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zamościu – miejsc dostaw został przedstawiony w Załączniku nr 2 do SWZ. 6. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy będzie się należeć wynagrodzenie według cen jednostkowych jak dla zamówienia gwarantowanego. 7. Zamawiający gwarantuje złożenie zamówień w ramach zamówienia podstawowego na dostawę towaru na poziomie nie mniejszym niż 30% wartości brutto Umowy, o której mowa w § 4 ust. 4 wzoru Umowy - stanowiącej załącznik nr 3 do SWZ. Realizacja Umowy w pozostałym zakresie uzależniona będzie od faktycznych potrzeb odbiorców wynikających ze zmiennej liczby uprawnionych do żywienia oraz przydzielonych na ten cel środków finansowych. 8. Wykonawcy nie przysługują jakiekolwiek roszczenia odszkodowawcze z tytułu niezłożenia i niezrealizowania przez Zamawiającego zamówień na poziomie wyższym niż 30% maksymalnej wartości brutto Umowy zamówienia podstawowego. 9. Dalszy, całkowity zakres prawa opcji został opisany we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ- odpowiednio do danej części.
Interne Kennung: ZP/PN/49/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający informuję, że na mocy art. 138 ust. 4 ustawy Pzp, wyznacza termin składania ofert o 5 dni krótszy, niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15811000 Brotwaren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ 1: Sukcesywne dostawy pieczywa i wyrobów cukierniczych ul. Wojska Polskiego 2F, 22-400 Zamość
Beschreibung: CZĘŚĆ 1: pieczywo i wyroby cukiernicze ul. Wojska Polskiego 2F, 22-400 Zamość bagietka pszenna, bajgiel, bułka do hamburgera, bułka graham, bułka hot-dog pszenna, bułka maślana, bułka poznańska, bułka pszenna zwykła, bułka tarta, bułka z mąki żytniej, bułka z ziarnami, bułka ze słonecznikiem, chałka, chleb graham, chleb mieszany słonecznikowy, chleb mieszany z soją, chleb wieloziarnisty, chleb zwykły, chleb zwykły krojony w folii, chleb żytni razowy, chlebek pita, pinsa, półbagietka czosnkowa, półbagietka razowa, paszteciki drożdżowe z pieczarkami i serem, paszteciki drożdżowe z kapustą i grzybami, paszteciki drożdżowe z mięsem, rogal pszenny, babka czekoladowa, babka w polewie, babka waniliowa, bułeczki z cynamonem, ciastka kruche, ciasto brownie, ciasto drożdżowe, ciasto z brzoskwiniami, ciasto z jagodami, ciasto z wiśniami, crossant, donut, drożdżówka z budyniem, drożdżówka z jagodami, drożdżówka z makiem, drożdżówka z nadzieniem owocowym, drożdżówka z serem, mini eklery, jabłecznik, keks, korpusy babeczek słodkie, korpusy babeczek słone, makowiec, mazurek, mini pączki – kulki serowe, mufinki z bananem, mufinki z czekoladą, mufinki z orzechami, pączek, piernik, piernik w polewie, mini ptysie, rogaliki, sernik. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 1 określają: 1) Minimalne wymagania jakościowe w zakresie części nr 1 – stanowiący Załącznik nr 1a do SWZ; UWAGA! Zamawiający przedstawi jako załączniki minimalne wymagania jakościowe w odniesieniu do części nr 1,2,3,4 spakowane w jednym pliku w formacie ZIP; plik ten w formacie ZIP zostanie zamieszczony na platformie zakupowej w zakładce „załączniki do postępowania” jako załącznik nr 1 do SWZ. Wykaz asortymentowo-ilościowy dla poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 1 określa: 1) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 1 – stanowiący Załącznik nr 2a do SWZ; UWAGA! Zamawiający przedstawi jako załącznik Wykazy asortymentowo-ilościowe do poszczególnych miejsc dostaw odpowiednio dla części nr 1,2,3,4, spakowane w jednym pliku w formacie ZIP; plik ten w formacie ZIP zostanie zamieszczony na platformie zakupowej w zakładce „załączniki do postępowania” jako Załącznik nr 2 do SWZ. SZCZEGÓŁOWE WYMAGANIA Zamawiającego w stosunku do dostawy : Wykonawca zobowiązany jest przez cały okres związania umową posiadać: a) AKTUALNĄ DECYZJĘ ADMINISTRACYJNĄ WŁAŚCIWEGO ORGANU PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI SANITARNEJ w sprawie zatwierdzania, warunkowego zatwierdzania, przedłużania warunkowego zatwierdzania zakładów, które produkują lub wprowadzają do obrotu żywność pochodzenia nie zwierzęcego lub wprowadzają do obrotu produkty pochodzenia zwierzęcego, nie objęte urzędową kontrolą organów Inspekcji Weterynaryjnej, zgodnie z art. 62 ust.1 pkt 2 ustawy z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia - jeżeli ustawa nakłada obowiązek takich uprawnień; Lub ZAŚWIADCZENIE wydane przez właściwy organ urzędowej kontroli żywności spełnieniu wymagań koniecznych do zapewnienia higieny w procesie produkcji lub obrocie oraz do zapewnienia właściwej jakości zdrowotnej tych artykułów art. 62 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 25 sierpnia 2006r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (Dz. U. z 2023 r., poz. 1448)- jeżeli ustawa nakłada obowiązek takich uprawnień. b) AKTUALNY CERTYFIKAT HACCP, wystawiony przez niezależną, akredytowaną jednostkę certyfikującą; lub Zaświadczenie właściwego organu Państwowej Inspekcji Sanitarnej lub właściwego organu Inspekcji Weterynaryjnej o sprawowaniu nadzoru nad stosowaniem zasad wdrożonego systemu HACCP, wydane na podstawie art. 59 i 73 ust. 1 ustawy z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (Dz. U. z 2023 r., poz. 1448 z późn. zm.); lub Protokół z kontroli sanitarnej przeprowadzonej przez organy Państwowej Inspekcji Sanitarnej, jako organ urzędowej kontroli żywności, w skład której wchodzi punkt zawierający pozytywną ocenę opracowania, wdrożenia i utrzymywania systemu HACCP na podstawie art. 59 i 73 ust. 1 ustawy z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (Dz. U. z 2023 r., poz. 1448 z późn. zm..); c) aktualną polisę lub inny dokument ubezpieczenia w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej posiadającej rozszerzony zakres ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej ubezpieczonego za szkody osobowe lub rzeczowe wyrządzone przez produkty wyprodukowane, dostarczone, sprzedane przez ubezpieczonego oraz spowodowane przez niewykonanie lub nienależyte wykonanie zamówienia w okresie ubezpieczenia, 11. Pozostałe postanowienia dotyczące wymagań Zamawiającego w stosunku do dostawy zostały zawarte we wzorze umowy stanowiącej załącznik nr 3 do SWZ – odpowiednio do danej części. 12. Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę żadnych osób wykonujących Przedmiot zamówienia w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeks pracy. 13. Zamawiający nie określa dodatkowych wymagań związanych z zatrudnieniem osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 Pzp.
Interne Kennung: ZP/PN/49/1/2026
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania w ramach Umowy z prawa opcji (prawo opcji - 100% zamówienia podstawowego) w zakresie nieprzekraczającym asortymentu i ilości zawartych w załączniku, do umowy kolumna „ZAKRES PRAWA OPCJI”. 2. Ostateczna ilość zakupionej w ramach prawa opcji żywności będzie uzależniona od bieżących potrzeb Zamawiającego i posiadanych przez niego środków finansowych. 3. Żywność zakupiona w ramach prawa opcji musi spełniać wszystkie wymogi jak dla zamówienia gwarantowanego. 4. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji w szczególności w przypadku nieuzyskania środków finansowych na ten cel, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia co niniejszym Wykonawca akceptuje przez podpisanie niniejszej umowy. 5. Wykaz asortymentowo-ilościowy dla poszczególnych magazynów 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego zlokalizowanych w kompleksach wojskowych znajdujących się w rejonie działania 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zamościu – miejsc dostaw został przedstawiony w Załączniku nr 2 do SWZ. 6. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy będzie się należeć wynagrodzenie według cen jednostkowych jak dla zamówienia gwarantowanego. 7. Zamawiający gwarantuje złożenie zamówień w ramach zamówienia podstawowego na dostawę towaru na poziomie nie mniejszym niż 30% wartości brutto Umowy, o której mowa w § 4 ust. 4 wzoru Umowy - stanowiącej załącznik nr 3 do SWZ. Realizacja Umowy w pozostałym zakresie uzależniona będzie od faktycznych potrzeb odbiorców wynikających ze zmiennej liczby uprawnionych do żywienia oraz przydzielonych na ten cel środków finansowych. 8. Wykonawcy nie przysługują jakiekolwiek roszczenia odszkodowawcze z tytułu niezłożenia i niezrealizowania przez Zamawiającego zamówień na poziomie wyższym niż 30% maksymalnej wartości brutto Umowy zamówienia podstawowego. 9. Dalszy, całkowity zakres prawa opcji został opisany we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ- odpowiednio do danej części.
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆI 2 - Sukcesywne dostawy pieczywa i wyrobów cukierniczych w 2027 r. - ul. Zbigniewa Herberta 49, 20-468 Lublin ul. Droga Męczenników Majdanka 70, 20-325 Lublin
Beschreibung: CZĘŚĆ 2: pieczywo i wyroby cukiernicze ul. Zbigniewa Herberta 49, 20-468 Lublin ul. Droga Męczenników Majdanka 70, 20-325 Lublin bagietka pszenna, bajgiel, bułka graham, bułka maślana, bułka pszenna zwykła, bułka tarta, bułka z ziarnami, bułka ze słonecznikiem, chałka, chleb graham, chleb mieszany słonecznikowy, chleb mieszany z soją, chleb zwykły, chleb zwykły krojony w folii, chleb żytni razowy, półbagietka czosnkowa, półbagietka razowa, rogal pszenny, babka czekoladowa, babka w polewie, babka waniliowa, bułeczki z cynamonem, ciastka kruche, ciasto brownie, ciasto drożdżowe, ciasto z brzoskwiniami, ciasto z jagodami, ciasto z wiśniami, crossant, donut, drożdżówka z budyniem, drożdżówka z jagodami, drożdżówka z makiem, drożdżówka z nadzieniem owocowym, drożdżówka z serem, jabłecznik, keks, korpusy babeczek słone, makowiec, mazurek, mufinki z bananem, mufinki z czekoladą, mufinki z orzechami, pączek, piernik w polewie, sernik. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 2 określają: 1) Minimalne wymagania jakościowe w zakresie części nr 2 – stanowiący Załącznik nr 1b do SWZ; UWAGA! Zamawiający przedstawi jako załączniki minimalne wymagania jakościowe w odniesieniu do części nr 1,2,3,4 spakowane w jednym pliku w formacie ZIP; plik ten w formacie ZIP zostanie zamieszczony na platformie zakupowej w zakładce „załączniki do postępowania” jako załącznik nr 1 do SWZ. Wykaz asortymentowo-ilościowy dla poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 2 określa: 1) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 2 – stanowiący Załącznik nr 2b do SWZ; UWAGA! Zamawiający przedstawi jako załącznik Wykazy asortymentowo-ilościowe do poszczególnych miejsc dostaw odpowiednio dla części nr 1,2,3,4, spakowane w jednym pliku w formacie ZIP; plik ten w formacie ZIP zostanie zamieszczony na platformie zakupowej w zakładce „załączniki do postępowania” jako Załącznik nr 2 do SWZ. SZCZEGÓŁOWE WYMAGANIA Zamawiającego w stosunku do dostawy : Wykonawca zobowiązany jest przez cały okres związania umową posiadać: a) AKTUALNĄ DECYZJĘ ADMINISTRACYJNĄ WŁAŚCIWEGO ORGANU PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI SANITARNEJ w sprawie zatwierdzania, warunkowego zatwierdzania, przedłużania warunkowego zatwierdzania zakładów, które produkują lub wprowadzają do obrotu żywność pochodzenia nie zwierzęcego lub wprowadzają do obrotu produkty pochodzenia zwierzęcego, nie objęte urzędową kontrolą organów Inspekcji Weterynaryjnej, zgodnie z art. 62 ust.1 pkt 2 ustawy z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia - jeżeli ustawa nakłada obowiązek takich uprawnień; Lub ZAŚWIADCZENIE wydane przez właściwy organ urzędowej kontroli żywności spełnieniu wymagań koniecznych do zapewnienia higieny w procesie produkcji lub obrocie oraz do zapewnienia właściwej jakości zdrowotnej tych artykułów art. 62 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 25 sierpnia 2006r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (Dz. U. z 2023 r., poz. 1448)- jeżeli ustawa nakłada obowiązek takich uprawnień. b) AKTUALNY CERTYFIKAT HACCP, wystawiony przez niezależną, akredytowaną jednostkę certyfikującą; lub Zaświadczenie właściwego organu Państwowej Inspekcji Sanitarnej lub właściwego organu Inspekcji Weterynaryjnej o sprawowaniu nadzoru nad stosowaniem zasad wdrożonego systemu HACCP, wydane na podstawie art. 59 i 73 ust. 1 ustawy z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (Dz. U. z 2023 r., poz. 1448 z późn. zm.); lub Protokół z kontroli sanitarnej przeprowadzonej przez organy Państwowej Inspekcji Sanitarnej, jako organ urzędowej kontroli żywności, w skład której wchodzi punkt zawierający pozytywną ocenę opracowania, wdrożenia i utrzymywania systemu HACCP na podstawie art. 59 i 73 ust. 1 ustawy z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (Dz. U. z 2023 r., poz. 1448 z późn. zm..); c) aktualną polisę lub inny dokument ubezpieczenia w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej posiadającej rozszerzony zakres ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej ubezpieczonego za szkody osobowe lub rzeczowe wyrządzone przez produkty wyprodukowane, dostarczone, sprzedane przez ubezpieczonego oraz spowodowane przez niewykonanie lub nienależyte wykonanie zamówienia w okresie ubezpieczenia, 11. Pozostałe postanowienia dotyczące wymagań Zamawiającego w stosunku do dostawy zostały zawarte we wzorze umowy stanowiącej załącznik nr 3 do SWZ – odpowiednio do danej części. 12. Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę żadnych osób wykonujących Przedmiot zamówienia w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeks pracy. 13. Zamawiający nie określa dodatkowych wymagań związanych z zatrudnieniem osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 Pzp.
Interne Kennung: ZP/PN/49/2/2026
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ 3 - Sukcesywne dostawy pieczywa i wyrobów cukierniczych w 2027 r. - ul. Lubelska 139, 22-100 Chełm
Beschreibung: CZĘŚĆ 3: pieczywo i wyroby cukiernicze ul. Lubelska 139, 22-100 Chełm bagietka pszenna, bajgiel, bułka do hamburgera, bułka graham, bułka hot-dog pszenna, bułka maślana, bułka poznańska, bułka pszenna zwykła, bułka tarta, bułka z mąki żytniej, bułka z ziarnami, bułka ze słonecznikiem, chałka, chleb graham, chleb mieszany słonecznikowy, chleb mieszany z soją, chleb tostowy pszenny, chleb wieloziarnisty, chleb zwykły, chleb zwykły krojony w folii, chleb żytni razowy, chlebek pita, pinsa, półbagietka czosnkowa, półbagietka razowa, paszteciki drożdżowe z pieczarkami i serem, paszteciki drożdżowe z kapustą i grzybami, paszteciki drożdżowe z mięsem, rogal pszenny, babka czekoladowa, babka w polewie, babka waniliowa, bułeczki z cynamonem, ciastka kruche, ciasto brownie, ciasto drożdżowe, ciasto z brzoskwiniami, ciasto z jagodami, ciasto z wiśniami, crossant, donut, drożdżówka z budyniem, drożdżówka z jagodami, drożdżówka z makiem, drożdżówka z nadzieniem owocowym, drożdżówka z serem, mini eklery, jabłecznik, keks, korpusy babeczek słodkie, korpusy babeczek słone, makowiec, mazurek, mini pączki – kulki serowe, mufinki z bananem, mufinki z czekoladą, mufinki z orzechami, pączek, piernik, piernik w polewie, mini ptysie, rogaliki, sernik. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 3 określają: 1) Minimalne wymagania jakościowe w zakresie części nr 3 – stanowiący Załącznik nr 1c do SWZ; UWAGA! Zamawiający przedstawi jako załączniki minimalne wymagania jakościowe w odniesieniu do części nr 1,2,3,4 spakowane w jednym pliku w formacie ZIP; plik ten w formacie ZIP zostanie zamieszczony na platformie zakupowej w zakładce „załączniki do postępowania” jako załącznik nr 1 do SWZ. Wykaz asortymentowo-ilościowy dla poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 2 określa: 1) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 3 – stanowiący Załącznik nr 2c do SWZ; UWAGA! Zamawiający przedstawi jako załącznik Wykazy asortymentowo-ilościowe do poszczególnych miejsc dostaw odpowiednio dla części nr 1,2,3,4, spakowane w jednym pliku w formacie ZIP; plik ten w formacie ZIP zostanie zamieszczony na platformie zakupowej w zakładce „załączniki do postępowania” jako Załącznik nr 2 do SWZ. SZCZEGÓŁOWE WYMAGANIA Zamawiającego w stosunku do dostawy : Wykonawca zobowiązany jest przez cały okres związania umową posiadać: a) AKTUALNĄ DECYZJĘ ADMINISTRACYJNĄ WŁAŚCIWEGO ORGANU PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI SANITARNEJ w sprawie zatwierdzania, warunkowego zatwierdzania, przedłużania warunkowego zatwierdzania zakładów, które produkują lub wprowadzają do obrotu żywność pochodzenia nie zwierzęcego lub wprowadzają do obrotu produkty pochodzenia zwierzęcego, nie objęte urzędową kontrolą organów Inspekcji Weterynaryjnej, zgodnie z art. 62 ust.1 pkt 2 ustawy z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia - jeżeli ustawa nakłada obowiązek takich uprawnień; Lub ZAŚWIADCZENIE wydane przez właściwy organ urzędowej kontroli żywności spełnieniu wymagań koniecznych do zapewnienia higieny w procesie produkcji lub obrocie oraz do zapewnienia właściwej jakości zdrowotnej tych artykułów art. 62 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 25 sierpnia 2006r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (Dz. U. z 2023 r., poz. 1448)- jeżeli ustawa nakłada obowiązek takich uprawnień. b) AKTUALNY CERTYFIKAT HACCP, wystawiony przez niezależną, akredytowaną jednostkę certyfikującą; lub Zaświadczenie właściwego organu Państwowej Inspekcji Sanitarnej lub właściwego organu Inspekcji Weterynaryjnej o sprawowaniu nadzoru nad stosowaniem zasad wdrożonego systemu HACCP, wydane na podstawie art. 59 i 73 ust. 1 ustawy z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (Dz. U. z 2023 r., poz. 1448 z późn. zm.); lub Protokół z kontroli sanitarnej przeprowadzonej przez organy Państwowej Inspekcji Sanitarnej, jako organ urzędowej kontroli żywności, w skład której wchodzi punkt zawierający pozytywną ocenę opracowania, wdrożenia i utrzymywania systemu HACCP na podstawie art. 59 i 73 ust. 1 ustawy z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (Dz. U. z 2023 r., poz. 1448 z późn. zm..); c) aktualną polisę lub inny dokument ubezpieczenia w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej posiadającej rozszerzony zakres ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej ubezpieczonego za szkody osobowe lub rzeczowe wyrządzone przez produkty wyprodukowane, dostarczone, sprzedane przez ubezpieczonego oraz spowodowane przez niewykonanie lub nienależyte wykonanie zamówienia w okresie ubezpieczenia, 11. Pozostałe postanowienia dotyczące wymagań Zamawiającego w stosunku do dostawy zostały zawarte we wzorze umowy stanowiącej załącznik nr 3 do SWZ – odpowiednio do danej części. 12. Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę żadnych osób wykonujących Przedmiot zamówienia w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeks pracy. 13. Zamawiający nie określa dodatkowych wymagań związanych z zatrudnieniem osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 Pzp.
Interne Kennung: ZP/PN/49/3/2026
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ 4 - Sukcesywne dostawy pieczywa i wyrobów cukierniczych w 2027 r. - ul. Dwernickiego 4, 22-500 Hrubieszów
Beschreibung: CZĘŚĆ 4: pieczywo i wyroby cukiernicze ul. Dwernickiego 4, 22-500 Hrubieszów bagietka pszenna, bajgiel, bułka do hamburgera, bułka graham, bułka hot-dog pszenna, bułka maślana, bułka poznańska, bułka pszenna zwykła, bułka tarta, bułka z mąki żytniej, bułka z ziarnami, bułka ze słonecznikiem, chałka, chleb graham, chleb mieszany słonecznikowy, chleb mieszany z soją, chleb wieloziarnisty, chleb zwykły, chleb zwykły krojony w folii, chleb żytni razowy, półbagietka czosnkowa, półbagietka razowa, paszteciki drożdżowe z pieczarkami i serem, paszteciki drożdżowe z kapustą i grzybami, paszteciki drożdżowe z mięsem, rogal pszenny, babka czekoladowa, babka w polewie, babka waniliowa, bułeczki z cynamonem, ciastka kruche, ciasto brownie, ciasto drożdżowe, ciasto z brzoskwiniami, ciasto z jagodami, ciasto z wiśniami, crossant, donut, drożdżówka z budyniem, drożdżówka z jagodami, drożdżówka z makiem, drożdżówka z nadzieniem owocowym, drożdżówka z serem, mini eklery, jabłecznik, keks, korpusy babeczek słodkie, korpusy babeczek słone, makowiec, mazurek, mini pączki – kulki serowe, mufinki z bananem, mufinki z czekoladą, mufinki z orzechami, pączek, piernik, piernik w polewie, mini ptysie, rogaliki, sernik. SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 4 określają: 1) Minimalne wymagania jakościowe w zakresie części nr 4 – stanowiący Załącznik nr 1d do SWZ; UWAGA! Zamawiający przedstawi jako załączniki minimalne wymagania jakościowe w odniesieniu do części nr 1,2,3,4 spakowane w jednym pliku w formacie ZIP; plik ten w formacie ZIP zostanie zamieszczony na platformie zakupowej w zakładce „załączniki do postępowania” jako załącznik nr 1 do SWZ. Wykaz asortymentowo-ilościowy dla poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 4 określa: 1) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 4 – stanowiący Załącznik nr 2d do SWZ; UWAGA! Zamawiający przedstawi jako załącznik Wykazy asortymentowo-ilościowe do poszczególnych miejsc dostaw odpowiednio dla części nr 1,2,3,4, spakowane w jednym pliku w formacie ZIP; plik ten w formacie ZIP zostanie zamieszczony na platformie zakupowej w zakładce „załączniki do postępowania” jako Załącznik nr 2 do SWZ. SZCZEGÓŁOWE WYMAGANIA Zamawiającego w stosunku do dostawy 1. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania w ramach Umowy z prawa opcji (prawo opcji - 100% zamówienia podstawowego) w zakresie nieprzekraczającym asortymentu i ilości zawartych w załączniku, do umowy kolumna „ZAKRES PRAWA OPCJI”. 2. Ostateczna ilość zakupionej w ramach prawa opcji żywności będzie uzależniona od bieżących potrzeb Zamawiającego i posiadanych przez niego środków finansowych. 3. Żywność zakupiona w ramach prawa opcji musi spełniać wszystkie wymogi jak dla zamówienia gwarantowanego. 4. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji w szczególności w przypadku nieuzyskania środków finansowych na ten cel, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia co niniejszym Wykonawca akceptuje przez podpisanie niniejszej umowy. 5. Wykaz asortymentowo-ilościowy dla poszczególnych magazynów 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego zlokalizowanych w kompleksach wojskowych znajdujących się w rejonie działania 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zamościu – miejsc dostaw został przedstawiony w Załączniku nr 2 do SWZ. 6. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy będzie się należeć wynagrodzenie według cen jednostkowych jak dla zamówienia gwarantowanego. 7. Zamawiający gwarantuje złożenie zamówień w ramach zamówienia podstawowego na dostawę towaru na poziomie nie mniejszym niż 30% wartości brutto Umowy, o której mowa w § 4 ust. 4 wzoru Umowy - stanowiącej załącznik nr 3 do SWZ. Realizacja Umowy w pozostałym zakresie uzależniona będzie od faktycznych potrzeb odbiorców wynikających ze zmiennej liczby uprawnionych do żywienia oraz przydzielonych na ten cel środków finansowych. 8. Wykonawcy nie przysługują jakiekolwiek roszczenia odszkodowawcze z tytułu niezłożenia i niezrealizowania przez Zamawiającego zamówień na poziomie wyższym niż 30% maksymalnej wartości brutto Umowy zamówienia podstawowego. 9. Dalszy, całkowity zakres prawa opcji został opisany we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ- odpowiednio do danej części.
Interne Kennung: ZP/PN/49/4/2026