627858-2025 - Ergebnis
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZawarcie umowy ramowej w sprawie wyboru wykonawców realizujących zamówienia dotyczące zorganizowania stoiska informacyjno-edukacyjno-promocyjnego Ministerstwa Zdrowia podczas cyklu maksymalnie 20 spotkań/imprez w 2024 r., na potrzeby realizacji kampanii społecznej „Planuję długie życie” (PDŻ), na rzecz profilaktyki przeciwnowotworowej i kształtowania postaw prozdrowotnych (...)
Beschreibung1. OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: 1.1. Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie stoiska informacyjno-edukacyjno-promocyjnego Ministerstwa Zdrowia podczas od 1 do maksymalnie 20 spotkań/imprez, na rzecz profilaktyki przeciwnowotworowej i kształtowania postaw prozdrowotnych w ramach prowadzonej przez Ministra Zdrowia, obsługiwanego przez Ministerstwo Zdrowia, kampanii społecznej Planuję Długie Życie (PDŻ), realizowanej w ramach programu wieloletniego pod nazwą Narodowej Strategii Onkologicznej na lata 2020-2030. Działania te kierowane są do ogółu społeczeństwa. 1.2. Umowa ramowa musi być zrealizowana zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ, Projektowanych postanowieniach umowy ramowej (dalej: PPUR) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej w szczególności w Opisie przedmiotu zamówienia (SzOPZ lub OPZ), które stanowią załączniki do SWZ. 1.3. Opis przedmiotu zamówienia został stworzony w celu umożliwienia Wykonawcom złożenia prawidłowo wycenionej oferty ramowej. Podane w nim dane liczbowe mają charakter orientacyjny i mogą być zmienione w postępowaniach wykonawczych. Ponadto, podany zakres usługi określa maksymalne wymagania Zamawiającego, które mogą zostać ograniczone i doprecyzowane każdorazowo w zaproszeniu do składania ofert wykonawczych.
Vorherige Bekanntmachung424343-2024
Interne KennungZZP.ZP.411.108.2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensBiorąc pod uwagę złożony charakter zarówno postępowania ramowego i wykonawczego oraz samego zadania, konieczne jest zastosowanie przyśpieszonego trybu wszczęcia postępowania, aby zagwarantować realizację zamówienia w jak najszybszym terminie. Okres wiosenny i letni, to czas, w którym organizowanych jest najwięcej wydarzeń plenerowych organizowanych przed podmioty zewnętrzne i instytucje współpracujące z udziałem MZ.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Zamawiający zakłada organizację i obsługę od 1 do maksymalnie 20 spotkań/imprez lub do wykorzystania kwoty budżetu założonego na ten cel. 2. Imprezy odbywać się będą w 2024 r. na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i będą miały charakter: a) imprez plenerowych, b) imprez w obiektach zamkniętych. 3. Konkretne daty i miejsca poszczególnych wydarzeń zostaną przekazane Wykonawcy w zaproszeniach do składania ofert wykonawczych. 4. Czas trwania poszczególnych imprez: a) imprezy jednodniowe, b) imprezy dwudniowe, c) imprezy trzydniowe. 5. Każde wydarzenie będzie trwać nie krócej niż 5 godzin i nie dłużej niż 10 godzin/1 dzień. Jest to czas dostępności dla uczestników spotkań bez montażu i demontażu stoiska. W uzasadnionych przypadkach Zamawiający dopuszcza zmianę czasu trwania każdej imprezy. 6. Szczegóły poszczególnych imprez wraz z ich godzinami i czasem trwania, dostarczane będą Wykonawcy w zaproszeniach do składania ofert wykonawczych. 7. W zaproszeniu do składania ofert wykonawczych Zamawiający wskaże, które z organizowanych wydarzeń będą miały charakter plenerowy, a które zamknięty oraz które z nich będą elementem większego eventu, a które będą stanowiły pojedynczą, odrębną imprezę. 8. Zamawiający nie przewiduje składania przedmiotowych środków dowodowych.
Interne KennungCzęść 1