627862-2025 - Wettbewerb
Polen – Medienspeicher- und -lesegeräte – Modernizacja infrastruktury teleinformatycznej Gminy Olsztyn - Wymiana kontrolera NetApp i rozbudowa o półkę dyskową
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelModernizacja infrastruktury teleinformatycznej Gminy Olsztyn - Wymiana kontrolera NetApp i rozbudowa o półkę dyskową
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje rozbudowę istniejącej infrastruktury składowania w zakresie wymiany kontrolera macierzy dyskowej NetApp oraz dostarczenie dodatkowej półki dyskowej, o dodatkową przestrzeń wraz z wymaganymi licencjami oraz z instalacją, w szczególności: 1)dostarczenie urządzenia, tj. 1 szt. kontrolera macierzy dyskowej NetApp oraz dodatkowej półki dyskowej wraz z instalacją, w terminie 1 miesiąca od dnia zawarcia umowy, 2)świadczenie usług asysty technicznej w okresie 36 miesięcy od daty podpisania protokołu odbioru.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensPodstawa skrócenia terminu: art. 138 ust. 4 ustawy Pzp: Zamawiający wyznacza termin składania ofert któtszy o 5 dni niż termin określony w art. 138 ust. 1 w związku ze spełnieniem przesłanek określonych w art. 138 ust. 4 tj. składanie ofert w postępowaniu odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust.1
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje rozbudowę istniejącej infrastruktury składowania w zakresie wymiany kontrolera macierzy dyskowej NetApp oraz dostarczenie dodatkowej półki dyskowej, o dodatkową przestrzeń wraz z wymaganymi licencjami oraz z instalacją, w szczególności: 1)dostarczenie urządzenia, tj. 1 szt. kontrolera macierzy dyskowej NetApp oraz dodatkowej półki dyskowej wraz z instalacją, w terminie 1 miesiąca od dnia zawarcia umowy, 2)świadczenie usług asysty technicznej w okresie 36 miesięcy od daty podpisania protokołu odbioru