See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej ul. Ściennej w Bielawie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej ul. Ściennej w Bielawie. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został opisany w Opisie Przedmiotu Zamówienia – dalej „OPZ” (Załącznik nr 8 do SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 399038-2026
Interne Kennung: RZP.271.23.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 2.1 Przedmiotem zamówienia jest Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej ul. Ściennej w Bielawie.