See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa ubiorów roboczych, obuwia roboczego i przedmiotów ochrony osobistej dla 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Świętoszowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa ubiorów roboczych, obuwia roboczego i przedmiotów ochrony osobistej dla 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Świętoszowie
Interne Kennung: 81/20/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa ubrań dla pracowników cywilnych RON oraz żołnierzy zawodowych zgodnie z Tabelami Należności
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa ubiorów roboczych, obuwia roboczego oraz przedmiotów ochrony osobistej dla żołnierzy pracowników cywilnych 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego oraz Jednostek Wojskowych będących na zaopatrzeniu zgodnie z Tabelami Należności Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w formularzu cenowym załącznik nr 9a-9i do SWZ. oraz opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) załącznik nr 7 do SWZ. Wykonanie dostawy zgodnie z zapisami w projekcie umowy załącznik nr 8 do SWZ
Interne Kennung: 81/20/PN/2026 Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa obuwia dla pracowników cywilnych RON oraz żołnierzy zawodowych zgodnie z Tabelami Należności
Interne Kennung: 81/20/PN/2026 część 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa ubrań motocyklistów dla Żandarmerii Wojskowej
Interne Kennung: 81/20/PN/2026 część 3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa bielizny do ubrań motocyklistów Żandarmerii Wojskowej
Interne Kennung: 81/20/PN/2026 część 4
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa ubrań i wyposażenia dla przewodnika psa służbowego Żandarmerii Wojskowej
Interne Kennung: 81/20/PN/2026 część 5
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa ubrań i wyposażenia dla kierowców Quadów
Interne Kennung: 81/20/PN/2026 część 6
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa przedmiotów zaopatrzenia na pokrycie należności indywidualnych
Interne Kennung: 81/20/PN/2026 część 7
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa przedmiotów zaopatrzenia mundurowego na pokrycie należności magazynowych
Interne Kennung: 81/20/PN/2026 część 8
Los: LOT-0009
Interne Kennung: 81/20/PN/2026 część 9