627924-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Bau von Fernheizleitungsnetzen – Výměna části TN - TMI - Na Strži - II. etapa
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVýměna části TN - TMI - Na Strži - II. etapa
BeschreibungPředmětem této zakázky je výměna části stávající trasy horkovodního potrubí zadavatele v rámci stavby „Výměna části TN - TMI - Na Strži - II. etapa,“ a to dle platných technických norem a technologických standardů RTZ PT včetně jejich příloh, které jsou součástí zadávací dokumentace. Podrobnosti viz zadávací dokumentace.
Interne Kennung4600009625
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232140 Bau von Fernheizleitungsnetzen
5. Los
LosLOT-0001