2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa przyczepy dwuosiowej, ładowacza czołowego z wyposażeniem oraz wspomagania układu kierowniczego typu Orbitrol dla Śląskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Częstochowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dla Śląskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Częstochowie fabrycznie nowych, wyprodukowanych nie wcześniej niż w 2025 roku, wolnych od uszkodzeń oraz wad fizycznych i prawnych, a także zgodnych z normami i wymaganiami techniczno-eksploatacyjnymi obowiązującymi na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, maszyn rolniczych i osprzętu do ciągnika rolniczego, zwanych dalej „maszynami”, wraz z montażem i udzieleniem instruktażu z obsługi dostarczonych maszyn m.in.: Przyczepa rolnicza dwuosiowa, ładowacz czołowy z wyposażeniem, wspomaganie układu kierowniczego typu ORBITROL. Parametry techniczno-użytkowe podane przez Zamawiającego stanowią wymagania minimalne. Nieposiadanie przez oferowaną maszynę czy osprzęt jakiegokolwiek wymaganego parametru daje podstawy Zamawiającemu do odrzucenia oferty. Wykonawca może zaoferować maszynę posiadającą lepsze parametry, niż opisane przez Zamawiającego.
Interne Kennung: ŚODR/C/AG.260.7.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34223300 Anhänger
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43250000 Frontschaufellader, 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przyczepa dwuosiowa
Beschreibung: Przyczepa rolnicza fabrycznie nowa, nieużywana, rok produkcji 2025 lub nowszy, posiadająca homologację umożliwiającą rejestrację oraz dopuszczenie do ruchu drogowego, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Dopuszczalna masa całkowita 14 000 kg lub więcej. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia pkt. 4.3.1 SWZ
Interne Kennung: Część 1
Haupteinstufung (cpv): 34223310 Anhänger für allgemeine Zwecke
Los: LOT-0002
Titel: Ładowacz czołowy z wyposażeniem oraz wspomaganie układu kierowniczego typu ORBITROL
Beschreibung: Ładowacz fabrycznie nowy, nieużywany, rok produkcji 2025 lub nowszy, do współpracy z posiadanym ciągnikiem ZETOR 5211 rok produkcji 1985, numer VIN 8289. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia oraz Układ kierowniczy fabrycznie nowy, nieużywany, rok produkcji 2025 lub nowszy, do współpracy z posiadanym ciągnikiem ZETOR 5211 rok produkcji 1985, numer VIN 8289. W skład zestawu wchodzi pompa hydrauliczna, rozdzielacz hydrauliczny czterodrogowy ORBITROL, siłownik dwustronnego działania, zbiornik na olej hydrauliczny, zestaw przewodów i osprzętu dodatkowego. Montaż sprzętu na ciągniku.
Interne Kennung: Część 2
Haupteinstufung (cpv): 43250000 Frontschaufellader
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren