627940-2026 - Ergebnis
Finnland – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – Piiluvan kurssi- ja tapahtumakeskuksen pää- ja arkkitehtisuunnittelu
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Piiluvan kurssi- ja tapahtumakeskuksen pää- ja arkkitehtisuunnittelu
Beschreibung: Pyydämme tarjoustanne Lappeenrannan seurakuntayhtymän Piiluvan uuden kurssi- ja tapahtumakeskuksen arkkitehtisuunnittelusta. Piiluvan leirikeskuksen nykyiset rakennukset tullaan purkamaan pois ja tilalle rakennetaan uusi kurssi- ja tapahtumakeskus, joka koostuu majoitus- ja keittiötiloista sekä rantasaunasta.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 2025-022630-LOT-0001