2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozšíření diskové kapacity NKP II
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je nákup disků do diskových polí v rámci projektu OP JAK, to vše v druhu, množství a provedení dle specifikace uvedené v příloze č. 1 návrhu Kupní smlouvy (dále jen „návrh smlouvy“). Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky je uvedeno v této zadávací dokumentaci a jejích přílohách. Dodané zboží musí být nové a nepoužité, nerepasované, nezatížené zástavními nebo jinými právy třetích stran ani jinými právními vadami.
Interne Kennung: 270/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37453300 Disken
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je nákup disků do diskových polí v rámci dotace NPO, to vše v druhu, množství a provedení dle specifikace uvedené v příloze č. 1 návrhu Kupní smlouvy.