62797-2026 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten – Zajištění ostrahy a ochrany majetku a osob pro PMDP, a.s.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění ostrahy a ochrany majetku a osob pro PMDP, a.s.
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky je ostraha objektů a ochrana osob a majetku včetně prevence a řešení bezpečnostních incidentů, a to v prostorech, kde se mohou vyskytovat nepředvídatelné a rizikové situace (např. neoprávněný vstup osob, pokusy o odcizení majetku, fyzické napadení či ohrožení zdraví jiných osob).
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensUvedeno v zadávací dokumentaci a přílohách
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79713000 Bewachungsdienste, 79992000 Empfangsdienste
5. Los
LosLOT-0001
Titel1. část - Zajištění ostrahy a ochrany majetku a osob v objektech PMDP, a.s.
BeschreibungSlužby ostrahy budou poskytovány vybraným dodavatelem v objektech Zadavatele (PMDP, a.s.), konkrétně v administrativní budově a vjezdové vrátnici v areálu vozovny tramvají na adrese Slovanská alej 2137/35, Plzeň (dále též „vozovna Slovany“) vč. pochůzkové činnosti v areálu tramvajové vozovny a areálu Světovar, popř. v dalších objektech v majetku nebo ve správě Zadavatele. Předmětem plnění je rovněž zajištění recepční služby ve vozovně Slovany.
Interne Kennung1. část
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si dále dle ust. § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy na Veřejnou zakázku, která spočívá v inflační doložce, přičemž podmínky předmětné změny závazku jsou blíže konkretizovány v závazném návrhu Smlouvy, který tvoří Přílohu č. 4a této zadávací dokumentace a závazném návrhu Rámcové smlouvy, který tvoří Přílohu č. 4b zadávací dokumentace. Další vyhrazené změny závazku jsou stanoveny v čl. XI Smlouvy a/nebo Rámcové smlouvy.
LosLOT-0002
Titel2. část - Mimořádné střežení mimo objekty PMDP, a.s. - ostraha na vyžádání
BeschreibungSlužby ostrahy pro mimořádné střežení mimo objekty PMDP, a.s., budou poskytovány vybraným dodavatelem v režimu „ostraha na vyžádání“ dle dílčích objednávek, dle aktuálních provozních potřeb Zadavatele. Jedná se o nepravidelné poskytování služeb, jejichž požadovaný rozsah nelze předem pevně určit. Bude se jednat o ostrahu na tratích a konečných MHD na území města Plzně při zvláštních odstavech vozidel, nebo v jiných lokacích na území města Plzně. Zajištění tohoto typu ostrahy může být využito rovněž např. na střežení vánočního stromku při instalaci slavnostního osvětlení nebo v rámci jiných akcí, které bude Zadavatel na území města Plzně zajišťovat.
Interne Kennung2. část