2. Verfahren
Verfahren
Titel: Fizisko aktivitāšu nodarbību vadīšana Cēsu novadā
Beschreibung: Fizisko aktivitāšu nodarbību vadīšana Cēsu novadā
Interne Kennung: CNP 2026/95/ESF+
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Procedūras norise saskaņā ar iepirkuma nolikumu
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92622000 Organisation von Sportveranstaltungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Fizisko aktivitāšu nodarbību vadīšana baseinā
Los: LOT-0002
Titel: Vispārējā fiziskā sagatavotība pirmsskolas bērniem
627979-2026 - Competition
Latvia – Sports-event organisation services – Fizisko aktivitāšu nodarbību vadīšana Cēsu novadā
Contract notice – light regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: CNP 2026/95/ESF+
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: Procedūras norise saskaņā ar iepirkuma nolikumu
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 92622000 Sports-event organisation services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Lot: LOT-0002