See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup, dostawa i serwis fabrycznie nowych samochodów kontenerowych oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i serwis fabrycznie nowych samochodów kontenerowych oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego, w podziale na zadania: Zadanie 1: zakup, dostawa i serwis 3 szt. fabrycznie nowych samochodów kontenerowych o DMC 6 - 9 ton z napędem gazowym CNG oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego, Zadanie 2: zakup, dostawa i serwis 3 szt. fabrycznie nowych samochodów kontenerowych o DMC 6 - 9 ton z napędem gazowym CNG oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego, zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 422413-2026
Interne Kennung: RZP.27.24.2026.JG
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1: zakup, dostawa i serwis 3 szt. fabrycznie nowych samochodów kontenerowych o DMC 6 - 9 ton z napędem gazowym CNG oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i serwis 3 szt. fabrycznie nowych samochodów kontenerowych o DMC 6 - 9 ton z napędem gazowym CNG oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ.
Interne Kennung: RZP.27.24.2026.JG - Zadanie 1
Menge: 3 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2: zakup, dostawa i serwis 3 szt. fabrycznie nowych samochodów kontenerowych o DMC 6 - 9 ton z napędem gazowym CNG oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego.
Interne Kennung: RZP.27.24.2026.JG - Zadanie 2