627999-2026 - Auftragsänderung
Kroatien – Programmierung von Anwendersoftware – Usluga održavanja, proširene podrške, helpdeska korisnicima i nadogradnje informacijskog sustava JRDŽ-a
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usluga održavanja, proširene podrške, helpdeska korisnicima i nadogradnje informacijskog sustava JRDŽ-a
Beschreibung: Predmet nabave je usluga održavanja, proširene podrške, helpdeska korisnicima i nadogradnje informacijskog sustava JRDŽ-a, a sve sukladno Prilogu II – Projektni zadatak, Troškovniku i Prilogu III – Kontrolna lista tehničkih zahtjeva, a koji se nalaze u prilogu i sastavni su dio ove DON.
Interne Kennung: 55/2023/VV
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72212000 Programmierung von Anwendersoftware
5. Los
Los: LOT-0000