2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie budowli hydrotechnicznych na terenie Zarządu Zlewni w Piotrkowie Trybunalskim w latach 2027/2028
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: "Utrzymanie budowli hydrotechnicznych na terenie Zarządu Zlewni w Piotrkowie Trybunalskim w latach 2027/2028" które podzielono na 7 części zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia (odpowiednio dla danej części zamówienia) - stanowiący Załącznik Nr 1 do SWZ wraz z Załącznikiem nr 7 do SWZ (zawierającym projektowane postanowienia, które zostaną wprowadzone do treści zawieranej umowy) – zwanym dalej Wzorem umowy
Interne Kennung: W.ROZ.270.2.101.2026/ZZPT
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Termin składania ofert został skrócony na podstawie art. 138 ust. 4 ustawy Pzp
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie o udzielenie przedmiotowego zamówienia publicznego prowadzone jest na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. 2026 r. poz. 793 ze zm.) – zwanej dalej „ustawą Pzp” – oraz przepisów wykonawczych wydanych na jej podstawie, w szczególności rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy – zwanego dalej „rozporządzeniem MR” – w trybie przetargu nieograniczonego. Zgodnie z art. 139 ustawy Pzp, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia niniejszego postępowania na podstawie art. 257 ustawy Pzp, jeśli środki, jakie zamierzał przeznaczyć na realizację zamówienia, nie zostaną mu przyznane w całości lub w części. Zamawiający uprawniony jest do unieważnienia postępowania z w/w przesłanki na każdym jego etapie. Zamawiający zachowuje prawo do unieważniania postępowania z w/w przesłanki zarówno, gdy otrzyma jednoznaczną informację o nieprzyznaniu mu środków na realizację zamówienia, jak i w sytuacji zwłoki w ich uzyskaniu w stosunku do zakładanego terminu wykonania zadania, jeśli brak środków w terminie uniemożliwi realizację zamówienia. Wykonawca nie posiada uprawnienia do wysuwania względem Zamawiającego żądania podjęcia działań mających na celu pozyskanie środków przeznaczonych na realizację zamówienia, w sytuacji, gdy te, nie zostaną mu przyznane z zakładanego źródła. W przypadku unieważnienia postępowania na podstawie art. 257 ustawy Pzp Wykonawcom nie przysługuje roszczenie o zwrot jakichkolwiek kosztów udziału w postępowaniu, co Wykonawcy akceptują bez zastrzeżeń.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Utrzymanie i obsługa budowli piętrzących na terenie NW w Białaczowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: "Utrzymanie budowli hydrotechnicznych na terenie Zarządu Zlewni w Piotrkowie Trybunalskim w latach 2027/2028" część 1 : Utrzymanie i obsługa budowli piętrzących na terenie NW w Białaczowie Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia (odpowiednio dla danej części zamówienia) - stanowiący Załącznik Nr 1 do SWZ wraz z Załącznikiem nr 7 do SWZ (zawierającym projektowane postanowienia, które zostaną wprowadzone do treści zawieranej umowy) – zwanym dalej Wzorem umowy
Haupteinstufung (cpv): 90721800 Schutz vor natürlichen Risiken oder Gefahren
Los: LOT-0003
Titel: Część 2: Utrzymanie i obsługa budowli piętrzących na terenie NW w Koniecpolu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: "Utrzymanie budowli hydrotechnicznych na terenie Zarządu Zlewni w Piotrkowie Trybunalskim w latach 2027/2028" część 2 : Utrzymanie i obsługa budowli piętrzących na terenie NW w Koniecpolu Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia (odpowiednio dla danej części zamówienia) - stanowiący Załącznik Nr 1 do SWZ wraz z Załącznikiem nr 7 do SWZ (zawierającym projektowane postanowienia, które zostaną wprowadzone do treści zawieranej umowy) – zwanym dalej Wzorem umowy
Los: LOT-0004
Titel: Część 3: Utrzymanie i obsługa budowli piętrzących na terenie NW w Piotrkowie Trybunalskim
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: "Utrzymanie budowli hydrotechnicznych na terenie Zarządu Zlewni w Piotrkowie Trybunalskim w latach 2027/2028" część 3 : Utrzymanie i obsługa budowli piętrzących na terenie NW w Piotrkowie Trybunalskim Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia (odpowiednio dla danej części zamówienia) - stanowiący Załącznik Nr 1 do SWZ wraz z Załącznikiem nr 7 do SWZ (zawierającym projektowane postanowienia, które zostaną wprowadzone do treści zawieranej umowy) – zwanym dalej Wzorem umowy
Los: LOT-0005
Titel: część 4: Utrzymanie i obsługa budowli piętrzących na terenie NW w Końskich
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: "Utrzymanie budowli hydrotechnicznych na terenie Zarządu Zlewni w Piotrkowie Trybunalskim w latach 2027/2028" część 4: Utrzymanie i obsługa budowli piętrzących na terenie NW w Końskich Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia (odpowiednio dla danej części zamówienia) - stanowiący Załącznik Nr 1 do SWZ wraz z Załącznikiem nr 7 do SWZ (zawierającym projektowane postanowienia, które zostaną wprowadzone do treści zawieranej umowy) – zwanym dalej Wzorem umowy
Los: LOT-0006
Titel: część 5: Utrzymanie i obsługa budowli piętrzących na terenie NW w Smardzewicach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: "Utrzymanie budowli hydrotechnicznych na terenie Zarządu Zlewni w Piotrkowie Trybunalskim w latach 2027/2028" część 5: Utrzymanie i obsługa budowli piętrzących na terenie NW w Smardzewicach Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia (odpowiednio dla danej części zamówienia) - stanowiący Załącznik Nr 1 do SWZ wraz z Załącznikiem nr 7 do SWZ (zawierającym projektowane postanowienia, które zostaną wprowadzone do treści zawieranej umowy) – zwanym dalej Wzorem umowy
Los: LOT-0007
Titel: część 6: Utrzymanie i obsługa budowli piętrzących na terenie NW we Włoszczowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: "Utrzymanie budowli hydrotechnicznych na terenie Zarządu Zlewni w Piotrkowie Trybunalskim w latach 2027/2028" część 6: Utrzymanie i obsługa budowli piętrzących na terenie NW we Włoszczowie Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia (odpowiednio dla danej części zamówienia) - stanowiący Załącznik Nr 1 do SWZ wraz z Załącznikiem nr 7 do SWZ (zawierającym projektowane postanowienia, które zostaną wprowadzone do treści zawieranej umowy) – zwanym dalej Wzorem umowy
Los: LOT-0008
Titel: część 7: Utrzymanie i obsługa budowli piętrzących na terenie NW w Białobrzegach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: "Utrzymanie budowli hydrotechnicznych na terenie Zarządu Zlewni w Piotrkowie Trybunalskim w latach 2027/2028" część 7: Utrzymanie i obsługa budowli piętrzących na terenie NW w Białobrzegach Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia (odpowiednio dla danej części zamówienia) - stanowiący Załącznik Nr 1 do SWZ wraz z Załącznikiem nr 7 do SWZ (zawierającym projektowane postanowienia, które zostaną wprowadzone do treści zawieranej umowy) – zwanym dalej Wzorem umowy