See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA- ZAKUP WYROBÓW JEDNORAZOWYCH: WYROBY WŁÓKIENNICZE, ŚCIERNE, GUMY I TWORZYW SZTUCZNYCH, TAŚMY Z TKANIN TKALNYCH I TWORZYW SZTUCZNYCH, KLEJE TECHNICZNE I CHEMICZNE, PREPARATY UZBROJENIA (NR SPRAWY: TECH/164/IP/2025)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: DOSTAWA- ZAKUP WYROBÓW JEDNORAZOWYCH: WYROBY WŁÓKIENNICZE, ŚCIERNE, GUMY I TWORZYW SZTUCZNYCH, TAŚMY Z TKANIN TKALNYCH I TWORZYW SZTUCZNYCH, KLEJE TECHNICZNE I CHEMICZNE, PREPARATY UZBROJENIA wg zestawienia asortymentowo-ilościowego zawartego w formularzu ofertowym zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 384433-2025
Interne Kennung: TECH/164/IP/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39500000 Textilwaren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1 WYROBY WŁÓKIENNICZE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: DOSTAWA- ZAKUP WYROBÓW JEDNORAZOWYCH: WYROBY WŁÓKIENNICZE cz.1
Interne Kennung: część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: część 2 wyroby ścierne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: DOSTAWA- ZAKUP WYROBÓW JEDNORAZOWYCH: wyroby ścierne
Interne Kennung: część 2
Haupteinstufung (cpv): 14810000 Schleifmittel
Los: LOT-0003
Titel: część 3 wyroby z gumy i tworzyw sztucznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: DOSTAWA- ZAKUP WYROBÓW JEDNORAZOWYCH: wyroby z gumy i tworzyw sztucznych
Interne Kennung: część 3
Haupteinstufung (cpv): 39525000 Diverse konfektionierte Textilwaren
Los: LOT-0004
Titel: część 5 kleje techniczne i chemiczne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: DOSTAWA- ZAKUP WYROBÓW JEDNORAZOWYCH: kleje techniczne i chemiczne
Interne Kennung: część 5
Haupteinstufung (cpv): 24910000 Klebstoffe
Los: LOT-0005
Titel: część 6 preparaty uzbrojenia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: DOSTAWA- ZAKUP WYROBÓW JEDNORAZOWYCH: preparaty uzbrojenia
Interne Kennung: część 6
Haupteinstufung (cpv): 09210000 Schmierpäparate
Los: LOT-0006
Titel: część 4 - taśmy z tkanin tkalnych i tworzyw sztucznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: DOSTAWA- ZAKUP WYROBÓW JEDNORAZOWYCH: - taśmy z tkanin tkalnych i tworzyw sztucznych
Interne Kennung: część 4